Maminka.czDiskuze

Těhulky Brno a okolí :)

Alnys 7. 12. 2009 14:18:30
Ahojky nastávající maminky....jsem teď 15 týden, čekám své první mimčo a už od 13 týdne mi doktor řekl co to bude. trošku jsem nechápala, když se mě zeptat jestli chci vědět pohlaví, jsem si myslela, že je to až moc brzo. Ale doktor mi řekl, že to na nás pěkně roztahuje nožičky, takže už mi to může říct. Váhala jsem, chtěla jsem počkat až půjde přítel se mnou, abychom se to dozvěděli společně, ale jsem zvědavá ženská, takže budeme mít chlapečka. ..... Brali mi krev a říkal, že se mi ozve sám, když něco nebude v pořádku. Už je to 14 dní, nikdo nevolal, tak snad je to v pohodě. jinak jdu na kontrolu 15.12. to zase krev, ale ultrazvuk už mi dělat nebude, nebo jsem ho špatně pochopila. že prý půjdu na ultrazvuk v lednu. On má toiž jen na zavádění. Takže v lednu to bude někde jinde a to bude už na vývojové vady. A jak jste na tom ostaní? Bydlím už 6 let kousek za Brnem a není to tak hrozný Byla jsem městský dítě, ale teď bych už neměnila. (obec Žabčice)
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme