Maminka.czDiskuze

Těhulky Brno a okolí :)

Katy35 8. 12. 2009 14:29:22
Ahoj, já jsem byla vždycky na kafi hodně závislá, ale co jsem těhotná, tak jsem to omezila na vitakávu, a dokonce na ni teď už nemám ani chuť, za to teplé kakao po ránu si nemůžu odpustit Jinak si myslím, že šálek kafe denně neuškodí. Pokud by seměl člověk řídit všemi těmi články, co může a co ne, tak se pomalu nenají. Já si myslím, že je důležitý zdravý rozum a ono tělo taky není žádný blbec a řekne si, co zrovna potřebuje. Docela tě lituju s těmi nevolnostmi, to jsem naštěstí neměla. Jinak u zubaře jsem byla, ale pro to že se mi prořezával moudrák, jenže doktorka mi řekla, že mi nezbývá než to vydržet Na prohlídku prý mě chce vidět v sedmém měsíci, takže je na to asi ještě čas. Nemáte holky někdo zkušenost s kožními problémy - mám břicho poseté takovýma malýma červenýma tečkama, ale nesvědí to, tak nevím. Zatím se mějte všechny krásné a přeju pěkné těhulkování.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme