Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Těhulky Mělník, Poděbrady a okolí

Ahoj holky, nejste některá z Mělníka a okolí? Od října nastupuju na mateřskou, tak bych ráda našla pár nastávajících maminek na pokec:)
Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojik všem maminkám i těhulkam,
Je mi 26.let a v říjnu moji princezně bude už 4.roky. Jsem maminka i toulka. Budeme se opět stěhovat do Mělníka. Rada bych našla v mém věku nějakou maminku s dítětem(dětmi) na pokec, s dětmi na procházky atd.. Moje druhé miminko se má narodit ms 11.1 2014.
Pokud budete mít zájem ozve te se mi můj email je Vl.ste.20eznam.cz
Děkují
Hezký sluneční den
S pozdravem Vlasta
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, zdravím všechny maminečky z Mělníka Jmenuji se Eva je mi 37 let, ale prý na to nevypadám Za necelé tři týdny se nám narodí holčička, termín 22.5.2010 proto bych touto cestou ráda našla kamarádky,maminky na procházky a posezení u kafíčka. Bydlím tu teprve krátce a ještě tu pořádně nikoho neznám a proto pište, ráda Vás poznám Hezký den
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucy1983Ahoj Lucy, ani nevíš, jak ráda čtu, že sháníš kamarádku na procházky, pokecání atd.
Já bydlím od listopadu ve Vrbové Lhotě Tak bychom to měli k sobě kousíček Pokud máš zájem, písni mi na d.vojackova@centrum.cz Měj se hezky a doufám, že se ozveš, jsem doma na mateřské a už mi z té samoty tady hrabe
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Bydlím kousek od Mělníka a mám tříměsíčního klučíka. Nenašla by se nějaká maminka z Mělníka na pokec a kafíčkování?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, před pár měsíci jsem se přestěhovala do Peček a ráda bych si tu našla nějakou kamarádku na procházky a na pokec
Odpovědět To se mi líbí0
ahojte,
velmi rada bx jsem si našla kamaradku/ky na spoločne prechazky,kafíčko po podebradoch a okoli.Jsem v 25 tydnu tehotenství.Jana
Odpovědět To se mi líbí0
@MaikyAhoj, já mám zkušenosti zatím jen z vyprávění, ale jsou celkem kladné. Kamarádka tam rodila před rokem a byla spokojená. Jen doporučuji ptát se a ještě jednou se ptát a nenechat se odbýt. Příjde mi totiž, že dneska si personál i doktroři myslí, že nastávající mamina všechno nebo skoro všechno ví z knih nebo z netu a nemají snahu sami od sebe vysvětlovat. A o Nymburské porodnici jsi nepřemýšlela?
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím Vás,
koupili jsme baráček u Poděbrad. Máte někdo nějaké zkušenosti s Kolínskou porodnicí?Děkuji za informace Prcek se nám má narodit začátek ledna.
Odpovědět To se mi líbí0
@keta2Ahoj, no co jsem tak z doslechu zaznamenala, tak je to dobrá porodnice. Od 16tt., mají předporodní kurzy, celý kurz stojí 600Kč, maminky chodí plavat, cvičit, samozřejmě po dohodě s ošetřujícím gynekologem. Taky čekáme třetí dítě, máme doma dvě holky a ty se stejně jako ty tvoje narodily v praze. Jinak hodně štěstí a zdravé dítko.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, jsem z Nebužel a miminko se má narodit v prosinci (už třetí). Chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenosti s mělnickou porodnicí. Teprve nedávno jsem se sem přistěhovala a obě holčičky, které už mám doma, se narodily v Praze.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj dámy, jsem z Mělníka, těhotenství jsem si na samotestu detekovala teprve před třemi dny.Ale je mi fajn.Nemáte některá ještě nějaké děti? Já mám dvě, holky ve věku 6 let a 18 měsíců, chtěla bych taky touto cestou poznat kamarádku maminu z Mělníka co by s námi chodila ven.Díky Květa. Jo a Lendulko, nevzdychej že na tobě ještě není těhu moc vidět, taky jsem se tím trápila, je to lepší než abys nosila pupek jako míč a bolela by tě záda a podobně.Hlavně že je ti dobře.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj!! Já jsem také z Mělníka!! Jsem od začátku září na mateřské a mám termín porodu 14.10.!! Jak se máš????
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Kchato, tak to už ti začíná trochu vykukovat bříško, ne? Já vím, že jsem byla pořád nervózní, že asi nejsem těhotná, když už jsem v polovině těhu a není na mě nic vidět:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky já jsem z Kralup nad Vltavou ale zatím jsem ve čtvrtém měsíci.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme