Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Těhulky Ústí nad Labem - termín porodu přelom prosince a ledna

Ahojky, chci se zeptat, jestli se tady najde nějaká těhulka z Ústí nad Labem a okolí, která má termín porodu na přelom prosince a ledna. Chtěla bych si popovídat a vyměňovat si své zážitky :)
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
@monushka Teď bydlím kousek od Ústí na vesnici a plavání pro těhulky nevím zkusila jsi se zeptat u doktora třeba ti sestřička poradí. Plavání pro miminka tam jsou to vím,ale pro těhulky to opravdu netuším. A jak se ti líbi v Ústí bydlela jsem tam 8 let a nikdy jsem si tam pořádně nezvykla ani nevím proč sem ted štastná na vesnici. a jak tobě se tu líbí?
Odpovědět To se mi líbí0
@daanca Jeee, tak to je krásné, že už máš doma takhle dětičky, tak si to alespoň teď lépe užíváš, když už jsou odrostlé, viď? :-) A ty jsi přímo z Ústí? Pokud ano, nevíš, zda je tady někde možnost plavání pro těhotné? Já tady bydlím skoro rok a nic moc tu neznám.
Odpovědět To se mi líbí0
@monushka Ahojky jsem stím horkem na tom stejně jako ty jen občas vylézám i ráno dokud to ještě jde :-) a termín mám 3.2.takže o měsíc a já jsem už zasloužilá matka(21,19,9let ty děti hrozně rychle stárnou :-) ), ale užívám si to stejně jako ty i když u nás to prožívá hlavně manžílek je to jeho první.
Odpovědět To se mi líbí0
@daanca Ahojky, já mám termín 29. 12. a už se strašně moc těším :) Je to mé první těhotenství, takže vše strašně moc prožívám a užívám si ho. A jak jsi na tom ty? To horko je šílené, přes den jsem zalezlá doma a ven se chodím "vyvenčit" až k večeru, protože se to jinak nedá.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky já mám termín na konci ledna, začátken února. Taky teď umíráš na horko? :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Dostanete se do spárů podvodných obchodů, tak mějte oči otevřené. Nepodléhejte panice a pěkně s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu