Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín porodu květen 2010

Ahoj holky , já se moooc omlouvám , omylem jsem tu naši předešlou diskuzy smazala... Už se mi to stalo i předtím , špatně kliknu a je to v .... :-X Tak se na mě nezlobte..
Celkem 1578 odpovědí Zobrazit jako strom
@A55@email.cz na ty zoubky zkus homeopatické čípky VIBURCOL. ja ji davam pulku vecer, kdyz je hooodne protivna. jsou na podrazdenost, plactivost a pri prorezavani zoubku a fakt diky bohu za ne. Druhy den je vysmata jak slunicko.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ženy,tak jsem po dlouhé době zde
No LENI,to je u mě poslední dobou také takové s náladou.Dneska už je to lepší ,ale včera jsem myslela,že budu vraždit :-X Já neví,ale myslím si ,že mám PODZIMNI unavu,Jsem poslední dobou ještě k té špatná náladě úplně unavená,ale dost unavená :-$ Navíc maléme se tlačí zuby,takže je pořád nervozní.Neví co by , nic ho nebaví Měl zvýšenou tepltu,moc nespí, nejí...Skrátka naprd Je mi ho lítu,ale nejhorší je ,že mu nemůžu nijak moc pomoct.Jen ty studené hryzátka,atd....Když ho vidím,jak ho to bolí,tak se mi chce :'( :'( :'(
Jsme mooooc ráda,že tvoje Kája pěkně roste a má se čile k světu <3 Lukášek má 8kg a 68cm Je to ten nejlepší mužský na světě <3 <3 Tak já zase letím,malý má nálož v gatích
Papapa a dejte za mě svým ratolestím
Odpovědět To se mi líbí0
holky, uz 3tí den mam uplne blbou naladu. prijde mi, že se jen snazim a snazim a furt mi nekdo hazi klacky pod nohy. :-X
ale jedna dobra zprava: mame za sebou posledni ockovani hexa a prevenar. Vcera byla jen teplotka ale uz dobry zase dela kravinky . Jinak pro predstavu jak mam malinkeho skritka: v 6mesicich mame 63 cm a 6340g, nutno podotknout, že dohanime ten mesic o ktery jsme se narodily drive. a dr. jeste rikala ze kazdou chvilku nam k tem spodnim jednickam pribudou i ty horni, prz je to uz na spadnuti, Kája to zvlada ale perfektne vubec jsem si nevsimla ze by byla prehnane nervozni nebo by plakala nejak vic. Pisnete jak jsou na tom ty vase a jak se porad mate. papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Omlouvám se, že vám vstupuji do diskuse. Prodávám krásné značkové capáčky pro miminka za příjemné ceny na MMB. Jesli chcete, mrknětě na www.mimibazar.cz/lilithka1
Odpovědět To se mi líbí0
Léňo, ale jestli si myslíš, že my se tu masivně stýkáme s Pražandama, tak to je omyl. Já se viděla jen s Pínou a to byly dětičky ještě v bříšku. Ale měly bychom to napravit.
Odpovědět To se mi líbí0
skoda ze skoro vsechny nebo vsechny bydlite v Praze, zasla bych s vama na kafco a okoukla na zivo ty vase drobecky. ale uz jsem nastesti sehnala i nejake kamaradky tady v Teplicich
Odpovědět To se mi líbí0
jo holky, uz jsem vam psala ze chodime na plavani? Kája je nadsena a uz umime heslo na zadrzeni dechu, zatim jsme jen polivaly ale v po uz se budeme potapet, i kdyz mala to uz stihla nekolikrat a zahucela pod vodu ale nic si z toho nedelala ani se nijak nepolekala. spis vypada jako mr. Bean . pristi tyden by mely byt vyvolane fotky nad vodou tak sem nejake soupnu.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša tvymu chlapovi palec nahoru, ten muj nechce anio z legrace ochutnat, co tak moooc chutna ty naší maly jesterce
Odpovědět To se mi líbí0
No tak musím dodat, že mě na ten ucpaný mlékovod nepomáhalo vůbec nic a malá to odsát nedokázala. Ale manžel to dokázal, bolelo to jako sviňa, ale bylo to za 3 minutky vyřešené a strašně se mi ulevilo. Sice to drahému nechutnalo, bylo to trochu i s krví, ale obětoval se a plival do umyvadla.
Odpovědět To se mi líbí0
@pusi24 já to měla v porodnici, prsa obrovitanská jak se silikonama , a musela mi pomoct sestřička, protoze sama jsem si to nedokazala roztahat, hned jak to zacalo vic bolet, tak jsem prestala. jak mi to rozjizdela sestra az mi slzy tekly.
Jinak Kájinka uz 14 dni se mi otaci zpet z briska na zada, takze se jen chvilku otocim a ona je uplne mimo deku zaparkovana pod postylkou, vali sudy o 106 a vcera dala poprve obe kolinka pod brisko a pridala k tomu i pohyb rucicek tak budu mit brzy uz tuplovou honku ji uhlidat. Jinak AJI gratuluji k zoubkum, my mame jeden a uz je videt tecka druhe jednicky, brecela jeden den jak tur ale uz dobry.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša Tak tohle já bohužel znám moc dobře, během toho co se narodila Linduška jsem to měla asi tak 7x. Bolest jak prase, hlavně nejvíc to bolí když se člověk z toho prsu snaží kojit =-O A jinak pomáhá na to tvaroh
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, gratuluji těm, které neznají ucpaný mlékovod. Uf. To je bolest jako blázen a prso jak kámen. No, ale kdyby vás něco podobného potkalo a nepomohlo nic, mám jedno řešení. Vcelku originální, ale lepší, než zánět prsu, či jiná polízanice.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, naše Anička má rýmu jako trám, chudinka. A já děkuji tomu, kdo vymyslel odsávačku na vysavač, jedině po tomhle důkladném odsání se jí uleví a je vidět, že je hnad veselejší. Ona je úžasná, skoro vůbec nepláče, ani při tom odsávání, to se jen brání, ale vteřinu po tom se zase usmívá. Naušničky se nám nosí dobře, už se to hojí a právě prořezané jedničky dole už jsou dost dobře vidět. Za poslední týden si tedy užila...Hrdinka naše. Snad se té rýmy brzo zbavíme a nebude z toho nic horšího. Prý rýma u miminek trvá 10 dní, tak ještě 7 a snad to bude pryč.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, tak jsme s Kájou byly ve čtvrtek poprve na kurzu plavani. Moc se nam to oběma líbilo a těšíme se na pondelí na dalsi lekci. Protože jsme malé, tak plaveme 2x v týdnu. Voda je mírně slaná. Lektorka nam chtela doučtovat i voda, kterou Kája olyzovala. Byla jsem překvapená, jak ji to jde. Kdyz byla na brisku,tak instinktivne kopala nozkama a skoro mi uplavala.
AJÍ a PUSY24: holky ted musejí být ješte vetší kočky s těma naušničkama.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, Ájo my jsme byli na náušničky dneska a Linduška ta teda řvala :'( Taky mě paní doktorka vyhnala do čekárny a já slyšela ten její šílený pláč a nemohla jsem nic dělat Brečela ještě potom a teď usnula. Nemá ráda ani protahování náušniček, hrozně u toho vřeští :'( Tak to se máš, že je Anička tak šikovná.. No holt každý má ten práh bolestivosti jinak. Ale zoubky nám ještě nerostou... No to si taky asi hodně užijeme :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Tak ženy, Anička naušničky přežila a já taktéž, protože mě vyhnali na 10 min. ven. Když jsem se vrátila Andulka seděla paní doktorce na klíně a spokojeně dudlala dudlík. Nepláče, ani když jí ouška mažu Framykoinem a protahuji náušničky sem tam...Je prostě úžasná. Já doufám, že má práh bolestivosti snad po mě. PROTOŽE a to POZOR...MÁME ZOUBEK a možná, že hned obě jedničky, ta druhá ještě není moc vidět. Jedná se o ty dolní. No a opět ji musím chválit, žádný pláč, jen všechno žužlá o 106...
Odpovědět To se mi líbí0
Tak na dnešek se nám prvně povedlo, že spala Andulka celou noc. Od půl deváté, do půl šesté. < Zasloužla by si odměnu, zatím se budila vždy po třech hodinách i v noci. A místo odměny....dnes jdeme na náušničky....AU AU AU. Já jsem z toho úplně špatná, asi budu plakat s ní...Uf. :'(
Odpovědět To se mi líbí0
jo a k tomu zabaveni deti, s Kájou je to ted šíleny. Je to hrozna Kelišová, nevydrží chvilku v klidu. Kdyz uz ji to nebavi na břišku tak chce hacat ale jakmile ji posadim, nasponuje nozky a chce stat. vypada jako hula hula panenka. samozrejme ze ji nejvic uzije na blbiny s tatou ale kdyz ji to omrzi, je kouzelne jak se uz krasne ke me prituli a mazli se. to bych ji <3 <3 <3 zbastila.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, ani nevite jakou mam radost, že mame doma zase PC. Musely jsme vratit služ. notebook a ja byla bez spojeni se svetem. :'( :'( :'( . takže toho mam hooodne co vypravet. takže: Kájinka mela siroke baleni, coz ji moc problem nedelalo, otací se mrška o sto šest a ani po jidle nevydrží ani 2 min v klidu a pak ublinkává jak alík . Měly jsme trochu rýmičku, pak jsme šly na kontrolu kyčlí a jelikož pořad nemame jaderka, dostaly jsme polstarek :'( :'( . To se Káje ani trosinku nelíbí a brečela od čtvrtka až do nedele než rezignovala. Trochu sýpala tak jsem sla k dr. jestli se ji to nachlazeni nedalo na prudušky a ona mi zdelila, že si ta potvurka vykričela hlasyvky jak byla nastvana z toho polstare a naridila nam hlasový klid jak to ale provest? No nic, polstar uz akceptuje a na kontrolu jdeme az 4.11. Mame za sebou uz 2 hexa + 2 prevenary(doplacime 360 za davku) a mela z toho trosku teplotku cely dopoledne z toho prospala a pak byla vesela a az vecer byly ty teploty ale druhy den uz dobry.ted je nam 5a pul mesice a mame 5700g a 61 cm. pořad kojime ale dr. rikala ze muzu zacit zkouset příkrmy tak 2x v tydnu jen aby si zvykla ze jsou i jine chute. mela tam totiž pani co preferovala jen kojeni a najednou to malemu prestalo stacit a nic jineho nechtel a rval hlady. tak jsme uz zkusily mrkvičku, brambor se spenatkem a u kamaradky zeleninku s drub.masem. dr. rikal ze je uspech 2-3 lzičky a to by koukala jak mala futrovala u te kamaradky, skoro cele to jejimu Vojtiškovi zpucla . Jo a mame velikanskou novinu < MAME PRVNI ZOUBEK JEDNICKA VPRAVO DOLE < už konečne jsem se vypovidala tak papa a budu se snazit priste tu stranku tak nezahltit
Odpovědět To se mi líbí0
@BeeS Čauky, my také stále kojíme a nic jiného. Také se naše Anička budí po třech hodinách i v noci, ale dá se to snést. 12.10. nám bude 5 měsíců a začnu se chystat na nějaký ten příkrm. Ale možná ještě počkám, malá přibírá krásně a je spokojená. Také jsme denně venku a chodíme dlouhé vycházky, někdy je mi líto, že v Praze nemáme zahrádku, ale zase je to dobré v tom, že jdu každý den na dlouhou procházku a tím se pořádně provětrám a protáhnu si tělo.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme