Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín porodu květen 2010

Ahoj holky , já se moooc omlouvám , omylem jsem tu naši předešlou diskuzy smazala... Už se mi to stalo i předtím , špatně kliknu a je to v .... :-X Tak se na mě nezlobte..
Celkem 1578 odpovědí Zobrazit jako strom
@adhelaid Já se na jezdicích bojím jen dolů...
Odpovědět To se mi líbí0
Pusi, tak to u nás je sex v pořádku. Měla jsem to štěstí, že to bylo v pohodě hnedka. Možná bych řekla, že je to i lepší, ale jak píše Ája, tak na sex není moc času, většinou muže nakrmím a padnu... (jezdí domů pozdě večer z práce). Takže možná se mi to líbí víc proto, že když už, tak už . Když jsi měla takové komplikace, tak to asi bude trvat trochu déle, ale hlavně musíš věřit a neházet flintu do žita. Hlavně že to partner chápe... Ono nějaké dohady kvůli sexu by asi v tom vytížení okolo prcka moc dobroty nenadělaly... Jo holky, chtěla jsem se zeptat, co s prckama celý ty tři hodiny mezi kojením (krmením) děláte? Já jsem většinou tak po hodině už úplně vyšťavená. Navíc Maxík přišel na to, že je hrozná prča, když sedí. Jenže aby si nepřetěžoval tu páteř, tak ho musím nadzvedávat (aby neseděl na zadečku plnou vahou) a z toho mě už pěkně bolej ruce... On by snad nejradši už chodil do školy, či co
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša Ájo, tak to já radši tisíc kamenných než jedny jezdicí... Mám z nich kopřivku... Jsem holt posera!
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a holky, dnes jsem byla prvně na výletě do centra MHDéčkem a byl to zážitek,dokud nemá člověk kočár, nevidí tolik schodů. Miluji nízkopodlažní autobusy <3 a nesnáším vlez do metra na Kačerově...Řada kamenných schodů žádné jezdicí a žádný výtah, nic. :-X
Odpovědět To se mi líbí0
@pusi24 U nás úplně v pohodě, ta jizva po sešití je možná trošku citlivá, ale zašili mi to šikovně, takže to mám dobře zahojené. Sex mě stále baví, možná mě baví i víc, ale není tolik času. Teď už se to tedy lepší, když má Andulka nějaký ten spací režim, tak se to dá. Zbytek těla už jsem také dala docela do kupy, ale ještě na tom pracuji a 3x týdně cvičím a ještě ty vycházky, ty děláme docela dlouhé. Počítám, že i pro muže už jsem skoro taková, jako před tím, žádné výhrady nemá.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky můžu se zeptat na trošku intimnější věc? Vím, že jste to tu už některé probíraly a zajímalo by mě jak to teď máte se sexem? Bolí vás to, nebo už úplně normálně jako před porodem? Protože já jsem byla ještě pak na tom zákroku, kde mi odstraňovali laserem takové drobné výrůstky a teď jsem byla na gyndě na kontrole a konečně mi už řekl, že jsem zahojená Akorát prostě pořád mě bolí sex a vlastně to ani neděláme, protože pak musím říct příteli ať přestane Dr. říkal, že to chce ještě nějaký ten půlrok než se dá tělo dokupy, tak nevím...
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša To jo, Linduška už je velká slečna, ale víš co, mě to tak nepřijde,když ji vidím pořád No my teď vstáváme tak 2x-3x za noc, tak si říkám, že už by se Linduška mohla polepšit, abych vstávala jen jednou Protože znám holky, které mají stejně staré dítka a některé fakt vstávají jen jednou za noc, ty se mají
Odpovědět To se mi líbí0
@pusi24 Díky Pusino, vždyť ta tvoje Linduška má už také pořádné tvářičy. Už je to pěkný kousek slečny. Já tomu nemůžu sama uvěřit, když se mě někdo ptá, kolik Aničce je a já odpovídám 3 měsíce... Hrozně to letí, už to nejsou tak bezbraňoučká miminka. Jo a také se naše malá trochu polepšila se spinkáním, takže super, jsem odpočatá. Hned toho víc stíhám a nejsem tolik unavená.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša Ájo, malá je kouzelná, hrozně roztomiloučká Já úplně hledím jak vyrostla a jak se změnila Nj rostou nám ty děti nějak rychle...
Odpovědět To se mi líbí0
holky přidala jsem par fotek...tak se mrkněte
Odpovědět To se mi líbí0
Přidala jsem pár aktuálnícj fotek na Rajče... http://hrochova.rajce.idnes.cz/Anicka_3_mesice/
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a holky představte si že Danečka přijaly do školky.Jsem za to moc rada. Aspon si pohraje taky z někym jinym než jen se mnou
Odpovědět To se mi líbí0
Nevařilova:diky za podporu.Budu vas informovat o připadnych změnach
Odpovědět To se mi líbí0
@lalinka66 Jsi šikulka, jak to zvládáš A hlavně, že jsi spokojená a štastná,to je nejdůležitější Tak at se zadaří to 3tí mimi, budu na tebe myslet a držet pěstičky Máš můj obdiv a podporu
Odpovědět To se mi líbí0
Adhelaid:Ve všem co jsi psala maš pravdu.Mam krom miminka ještě syna kterymu jsou 4 roky.A zvladam to uplně v poho.Nikdo mi nepomaha,v podstatě nema kdo.Z mojí mamkou se moc nestykame.Odjakživa nema myho muže rada.Ale jak se psala,zvladam vše i bez pomoci.Muž je sice přes den v praci,ale večer se klukum věnuje jak to jen jde.Zaopatřeni jsme jak po finančni strance tak i v bydlení. tak si myslim že nam nic nebrani v tom mit ještě to třetí miminko.Pěkny zbytek večera
Odpovědět To se mi líbí0
@lalinka66 Ahojky, to my nemusíme řešit věkový rozdíl, ale taky bychom rádi miminko brzo. Jen se bojím, že až takhle brzo bych to nezvládla. Přeci jen muž do noci v práci, s Maxem moc nepomůže, natož kdyby byla robátka dvě . Já myslím, že když rok počkáte, tak se rozhodně nic nestane. Manžel má ségru o 14 měsíců mladší a jejich maminka to zvládala proto, že bydleli s rodiči a ti jim hodně pomohli. Na úklid i na vaření byly ženské v domácnosti dvě... To já bych byla na všechno sama a bojím se, že bych byla věčně nervóza a že bych se nemohla Maxíkovi pořádně věnovat. Ale ve skrytu duše bych přes všechny tyhle racionální úvahy klidně miminko měla. Musím ale myslet i na lepší bydlení a tak. Ale rozhodnutí je jen na vás dvou a hlavně ve vašem případě je každé rozhodnutí správné, tady není dobrá a špatná varianta - jen má každá svoje plus a pár menších mínus
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojik holky,tak se po dlouhé době hlasim Petřík už ma 15 tydnu < .Važí 5370g a měří 62cm.I prvni očkovaní už mame za sebou a zvladli jsme ho bez teplot a atd. Ted zrovna s mužem řešíme zda se pokusime ještě o mimi.Je o 16 let starší a tak se bojíme že když to nechame na pozdějc tak už by to nemuselo vyjit.Myslíte že je to vhodny tak kratko po porodu planovat další? Mate s tim některa zkušenosti?Děkuji za připadne rady
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena.skritek Tak vidíš, raději to neodkládej. Já si nepřipadám ani z poloviny tak činorodá jako má mamka. Bohužel prarodiče už nemám, ale byli stejní. Nevydrželi chvilku sedět na prdeli a pořát se rochnili v zahrádce. Já jsem teď v paneláku, ale v létě si dost užívám u rodičů čerstvého vzduchu, ovoce a zahrady. Doma mám leda ty kytky na balkoně ( a taky je tam teď už rok hromada nářadí, protože stále něco rekonstruujeme). Odkud vlastně jsi? Nějak se mi to vykouřilo...
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša ja na balkon radeji uz nic nedavam. mela jsem tam krmitko, protoze muj kocour se hrozne rad kouka na pipinky jak basti, ale mela jsem od nich posrany cely balkon, a jde to pekne blbe dolu. :-X ale musim to nejak vyresit, aby mel zase "divadlo", kdyz uz na chudacka mojeho nemam tolika casu jako driv.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája Andruša tak koukam, že jsi pěkně činorody tvoreček po mamince. Je to asi jako u nas. I moje babička, ktere bude letos 81 porad chodi na zahradku a češe slívy, rajčata atd..... Taky se bojim, že nevydrzim byt v klidu a ani to nebude moc mozne s malou ale cetla jsem na netu, že kdyz se to podchyti na zacatku, tak po operaci v klidu 2 tydny a pak vyndani stehu. po tom snad uz lehci namaha.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme