Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín porodu květen 2010

Ahoj holky , já se moooc omlouvám , omylem jsem tu naši předešlou diskuzy smazala... Už se mi to stalo i předtím , špatně kliknu a je to v .... :-X Tak se na mě nezlobte..
Celkem 1578 odpovědí Zobrazit jako strom
Dobré ránko holky! Tak jak jste se vyspaly? Mně teda dávalo mimčo zase zabrat... Celou noc jsem se budila, že mě pálila žáha a než jsem se s tím pupkem otočila na druhý bok, tak jsem tak hekala, že jsem několikrát vzbudila muže. Chudák... Jinak my jsme byli včera u rodičů (manželových), tak nás nacpali řízkama, mňám! < (pak mě nemá pálit žáha, že jo) A dneska se zase budu válet doma sama, už abych tu měla mimčo, to se mi o zábavu postará.
Odpovědět To se mi líbí0
Milé ženy , myslím , že nikdo se nechtěl vědomně nikoho dotknout ani urazit . Uzavřela bych to tak , že je to každého věc , jak si to naplánuje a zařídí...Ale každý má právo říct svůj názor.Každé z nás jednou bude 30let a bude mít jinou situaci než ostatní. Některé na tom budou hůř , jiné lép.....
Odpovědět To se mi líbí0
Milé ženy, jsem to stále já. Jen jsem zaregistrovaná a dodala jsem fotku s bříškem a našeho miminka uvnitř. Zdraví ÁJA
Odpovědět To se mi líbí0
ADHELAID:Jasně, já to neberu jako útok, pouze jsem vysvětlila svoji situaci. Ale dva míče mám taky... Jeden nafukovací, na kterém cvičím a jeden tenisák. Kdybych neměla dva míče, tak si mimčo rozhodně nepořídím. To by byla nezodpovědnost, z čeho bych asi koupila dupačky "Dolče Gabána"???
Odpovědět To se mi líbí0
Bože jsem ráda,že to Adélka vysvětlila..Ono taky to psané slovo kolikrát vyzní jinak než bysme chtěliA ke konci příspěvku jsem psala o kamarádce,které je taky k třiceti a přitom je uplně normální..Vůbec jsem to nemyslela nějak zle..Já to taky hodně vidím podle mé mamky..Ta mě vlastně měla v 18,teď jí bude 41 a musím říct,že spolu vycházíme zkrátka jinak,než třeba ostatní mí přátelé kde ten rozdíl mezi dětmi a rodiči je zkrátka vyšší..Ale to je taky individuální..Prostě si myslím,že magoři jsou všude..ať mezi dvacítkama nebo třicítkama,to je fuk Takže pokud jsem se vás holky nějak tím příspěvkem dotkla,tak to určitě nebylo tak myšlené..
Odpovědět To se mi líbí0
Čau holky! Vždyť my nehážeme všechny "třicítky" do jednoho pytle! To vůbec, vy dvě jste právě příkladem úplně normálního běhu života... Každá mamča má své důvody, proč mít v tom a tom věku děti... My jsme měly na mysli vyloženě ty dámy, které prostě nejdřív MUSÍ dodělat školu, pak MUSÍ vybudovat kariéru, pak MUSÍ objet celý svět, pak si MUSÍ užívat s kamarádkami a pak se teprve může narodit miminko, protože co by tomu ostatní řekli, že má mimčo někdo bez dvou titulů a dvou míčů na kontě... Tak se nezlobte, pokud to nějak špatně vyznělo! My nejsme žádné HNUTÍ MLADÝCH A SPLAŠENÝCH MAMIN
Odpovědět To se mi líbí0
EVAL: Musím souhlasit s tvým názorem...Také si nepřipadám upjatá ač je mi 31. Ale mé okolí může soudit jinak Každopádně dítku také určitě nedovolím vše, děti potřebují mít nějaký řád a režim a bez něj jsou zmatené a nechápou, že i ve světě jsou nějaké zákonitosti a ono si nemůže dělat co chce. Snad si toho prcka moc nerozmazlím a dokážu to převést v realitu.... A značkové hadry jsou to poslední, čím se budu zabývat.
Odpovědět To se mi líbí0
Pínao a NEVAŘILOVÁ: Musím se vyjádřit k těm prvorodičkám po třicítce, protože se mě to týká. Je mi 31 a mimčo bude první. Ano, přála jsem si ho již dříve, ale nebyl vhodný partner. Kolem 23-24 let tikaly hodiny a rozněžnila jsem se nad každým miminkem, ale v té době se se mnou rozešel po pětileté známosti přítel, kterému už bylo sice 30, ale začal mít choutky si užívat života. Pak se hodiny zastavily a až když jsem potkala svého současného muže, začaly znovu bít jak o závod. Bylo jasné, že oba rodinu chceme, bylo na něm vidět, že se mnou chce mít děti. A bylo jasno, na nic jsme nečekali. Kariéru jsem nebudovala, prostě jen přišel vhodný čas. A myslím si, že ani nebudu tou fanatickou matkou, co chce mít všechno jak má být. Někdy mi přijdou i k smíchu, když to takhle přehání. Ale na miminko se samozřejmě strašně těším a doufám, že u jednoho nezůstane.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky mamimy, týden jsem tu nebyla, nějak nebyl čas. Koukám, že zmizely příspěvky... . No nic, co se dá dělat. Rozhodně né všechny starší maminy jsou kariéristky, upjaté a s nemoderními názory. Asi podle věku patřím taky do té skupiny kvetoucího věku , pěkně řečeno, no ale stará se tedy nepřipadám a to ani po stránce názorů a upjaté výchovy, myslím, že je to dost individuální a určitě jsou i mladší matky, co se bojí každého bacilu a dítě strojí do zn.věcí, ale upřímně já tedy takovou známou nemám. Asi jsem měla štěstí, ale já problém s otěhotněním neměla, rodila jsem první dítě ve 30 letech a teď čekám druhé, je mi 32 let, dítě do zn.oblečení neoblékám a upjatá fakt nejsem. Nerada bych dožíla toho, že mě dítě v 10 letech pošle kamsi...a nějaké scény, to teda na mě neplatí a ví to, takže ho to hodně rychle přejde a že se snaží si prosadit svou. Ono to není totiž žádná sranda vychovávat dítě, taky jsem si představovala, jak ho budu vychovávat, ale realita bývá trošku jiná. Za čas uvidíte...
Rozhodě jsem nedělala kariéru, prostě jsem se necítila na to mít dítě ve 20 letech... No ale kdybych v tu dobu otěhotněla, tak bych rozhodně na potrat nešla, ale prostě je to tak jak to je a asi to tak mělo být a jsem moc ráda, že to takhle dopadlo...
Odpovědět To se mi líbí0
Hezký večer
Adélko já mám vystudovanou chemicko farmaceutickou výrobuTaková pakárnaJinak moc děkuju za receptík,to víš že mi to nedá a hned jak bude čas tak se do toho pustím
Jinak co jste psali o těch dámách akorát v kvetoucím věku tak já podle toho jakou mám zkušenost tomu zrovna moc nefandím..Přeci jen ty mladší maminy mívaj modernější názory co se výuky týče a nebývají tak upjaté..Nevím jak to jinak říct..Jedna známá mé babičky má dceru a ta porodila ve 32 letech první miminko..S klukem nechodila pomalu do roka vůbec ven (aby náhodou nechytl bacila),příkrmy začal dostávat někdy až skoro v roce a půl,neexistovala aby malý Alex nosil hadříky jen z "normálních"obchodů,pokud to nebyl Diesel,Wrangler,Levis či podobné značky nepřipadalo v úvahu,aby se do nich oblíkal..Ještě ani nechodil a už měl asi 5 párů bot za několik tisíc korun..A to podotýkám,že nijak extra movití nejsou..Klasická rodina zkrátka s praštěnou matkou dítěte..Myslím,že kolikrát pak ty děti,tím že jsou vymodlené,právě většinou z důvodů co psala Alča (doufám,že se nepletu na jména jsem fakt debil)Tak znich bohužel ne jejich vinou vyrostou nesnesitelní,rozmazlení draci(slušně řečeno)
Ale nechci házet všechny do jednoho pytle to vůbec ne..Mám třeba kamarádku,které táhne na třicet..Taky studovala u toho pracovala už je asi 11 let vdaná a jaksi spokojená..S manželem to zkrátka bylo trošku těžší,on má děti rád..už pomalu 20 let jezdí na LDT a minimálně deset let jako vedoucí tábora,ale zkrátka na vlastní vlastně nepomyslel..a ona už si miminko přeje strašně dlouho,ale udělat mu to natruc taky nechce a rozvod kůli tomu taky neplánuje..Ale jednu z těch variant si bude muset nejspíš vybrat,pokud se zachová alespoň jednou v životě sobecky a bude si stát za svým..Takže hold to vždycky asi taky nejde tak jak má
Odpovědět To se mi líbí0
Čau kočky , já se ještě jednou omlouvám, že jsem to tak skomplikovala , ale věřtě mi , že to nebylo schválně.. Mě málem poléla mrtvice , když jsem zjistila , že je to fuč....Ono , nechtíc jsem klikla místo vstupu do diskuze smazat (v té rychlosti , abych si přečetla , co píšete) , no a bylo to fuč .. :-S Vůbec se to dál neptá , jestli si přeju opravdu smazat , rovnou to smaže.. :-X
Dneska jsme trošku překopali (přestěhovali) pokojíček , už mám poskládanou postýlku...Vypadá to krásně , tak se kochám.. Jo Adélko , jak si psala , o té kariéře , atd..Že některé ženy nejdřív kariéru a jiné věci a až potom někdy dítě.. Tak znám několik takových žen , které se honily , tvrdily , že ditě až nejdřív po 30tce..Tak pak , když už sice měli slušné postavení , solidní příjem , tak už přišel čas , že by už chtěly otěhotnět a nešlo jim to.. :Přemýšlěly proč to nejde podle jejich HARMOGRAMU ???(když si to tak nalinkovaly podle svých představ)Jenže přírodě neporučí , tak ty své ušudlené , uspořené peníze začly dávat na opakovaná omělá oplodnění..Možná , že je už dřív volal mateřský hlas , ale dělaly , že ho neslyší a raději budovaly svoji kariéru.. Jenže ono se říká , každý je strůjcem svého štěstí..
Odpovědět To se mi líbí0
Jéje, holky, pardon.. Ivet nabízela sukni v jiné diskusi, už mi z toho hrabe
Odpovědět To se mi líbí0
Píno, ty stránky jsou fajn, koukám, že se doma taky nudíš! Já jsem si z toho důvodu pořídila barvičky na sklo a hodlám zprasit celej byt! Muž mě zabije, nemá rád infantilní obrázky! Vložím ti tam recept na buchtu, chci mít nějaké prvenství! < Jinak třídní sraz byl docela v pohodě... Co jsi dělala za školu Píno? My jsme měli ve třídě taky málo kluků, na sraz dorazil jen jeden . Naštěstí moje spolužačky pupínky na tvářičkách neřeší, většinou všechny ty nádhery ještě studujou. Jenže jak mě viděly, tak hned ťuťuňuňu, že chtěj taky miminko. Je to hrozný, všechny holky dneska přijímaj názor, že dítě až po škole a kariéře... A pak když viděj, že to jde i jinak a rozhodně to není žádné neštěstí, tak jim dojde, že vlastně by mimčo chtěly taky. Navíc všechny ty moje kamarádky mají většinou dlouho přítele, žijí s ním, takže už brání jen ta škola a všeobecně vládnoucí názor o 30-letých prvorodičkách. Já samozřejmě nikomu neříkám, že rodit ve třiceti nebo studovat je špatné, to vůbec. Ale je hezké vidět, jak to těm holkám najednou dochází, že to jde Vůbec nelituju, že jsem se dala na rodinný život už v 21 . Jinak kdyby se tu objevila IVET, tak vzkazuji, že velikost S jsem nosila naposledy v pubertě, tudíž o sukni bohužel nemám zájem. I když už bych chtěla vyjít trošku jarně vymóděná a ono je pořád tak hnusně... :'( (psala jsem to už v té smázlé diskusi, jen nevím, jestli si to Ivet stihla přečíst)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky..
Tak jsem si teď dala pořádnej nášup polívky s játrovejma knedlíčkama..Jsem hroznej dobytek jíst takhle v deset,ale když já měla takovej hladJinak o tom randeti jsem psala já takže budu ráda když se někdy nějak dohodnem..klíďo ještě před tím,než se draci budou drát na svět a bude zanedlouhoJá mám volno skoro pořád,takže se ráda přizpůsobím a jsem vcelku variabilní,takže je mi ouplně fuk kam bysme zašli..Tady u mě v okolí je to blázinec..Koukám na Václavák,na Ípáku je to zase samej jugoš,Ital nebo jinej buran a vcelku se tu ani nikde moc posedět nedá..Takže jestli u vás v okolí je něco pěknýho šup sem s návrhamaJinak těhule brou noc ať vás děti kopou celou noc
Odpovědět To se mi líbí0
NEVAŘILOVÁ: Tak já sem konečně napíšu nějaký pořádně dlouhý příspěvky a on si to ani nikdo nestihne přečíst. :'(
Dělám si legraci, určitě to přežijeme.
Někdo tady psal o možném randeti někde v Praze na dortík, teď už nevíím kdo. Asi Pínao. Nevyjádřila jsem se, ale jsem pro!
Odpovědět To se mi líbí0
Teda Nevařilko!!! Já jí měla ve sledovanejch a teď mi to hlásilo,že neexistuje..Tak jsem si chvilku připadala jak trubkaAle kdo hledá najde,že
Adélko třídní sraz si užij..Já jsem zjistila,že na to moc nejsem..Nikdy jsem nikam moc nezapadala..Měla jsem už hold jiné starosti a ty jejich mi přišli opravdu banální..Jako typu,že má beďara na nose a jaký si maj koupit šminky ,že je někde zase výprodej a tak..Kluci ..no těch bylo ve třídě jen malinko tak o těch ani nemluvim..Ty byli rádi,že se těch kvočen zbavili

Jinak nevím zda jste to ještě před tím zaregistrovali,ale tak to jsem šoupnu znova..
Jsem se celý odpoledne nudila tak jsem tvořila stránky..Budu ráda,když s tim píchnete je to hrozná hovadina,ale tak když vás něco napadne,můžete tam písnout nebo sem to je fuk
www.probonopublico.estranky.cz
Odpovědět To se mi líbí0
Tak si to pořádně užij Pak písni, co máte nového..Zatím papa
Odpovědět To se mi líbí0
Z toho si nic nedělej, já už myslela, že nás máš plné zubiska . Já za chvilku razím na třídní sraz... Zjistila jsem, že mi jedna spolužačka ukradla prvenství - už nejsem první ze třídy, kdo bude mít mímo! Ale vdaná jsem první, takže dobrý . Jinak dělám si z toho legraci, rozhodně jsem si rodinu nezakládala kvůli soupeření se spolužačkami
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme