Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín porodu ŘÍJEN 2010

Všem čerstvým těhulkám dodatečně moc gratuluju a přeji pohodové těhotenství Já sama mezi ně patřím, termín porodu máým stanoven na 1.10.2010... Našla by se tady těhulinka, co by měla rodit taktéž v říjnu 2010 jako já?
Celkem 1144 odpovědí Zobrazit jako strom
@Antoanetno a jak to vypadá, když si pomáhá druhým okem?? Já vím docela blbá otázka, ale moc si to nedovedu představit
Odpovědět To se mi líbí0
@Martinajjo a s tím stanováním to bylo super. S Amálkou jsme byli jakoby o rok dýl. To jsme byli na vodě (přidala jsem fotky) a to s náma jela i na raftu. A spala vždycky naprosto v pohodě. Teď s Kryštofem jsem měla taky strach, ale on je takovej cicmal obecnej, takže když začal kňourat, tak se přicuc, chvíli cucal a potom zase v pohodě spal. Měla jsem spacáky na sepnutí k sobě a bylo to super. I jsem se dokonce otočila na druhý bok, což jsem si myslela, že ani neudělám a v pohodě Možná taky přidám nějakou fotku, ale ty budu muset zmenšit, tak nevím kdy se mě to podaří Tak zatím pa a ať nám všem začne svítit trochu to sluničko. Takhle je to naprd :-X
Odpovědět To se mi líbí0
@FinaSDiky za tip, kosmetiku mame jenom od eone, takze prirodni zubni pastu beru . Me na oci upozornil Sarinky dedecek. Moje mala segra to pry taky delala a pak musela mit zakryte oko ci co a dioptricke bryle ma opravdu odmala. No, upozornim na to dr a snad to bude v poradku
Odpovědět To se mi líbí0
@AntoanetTak my jsme s Amálkou používali Weledu. Myslím že to tak je. Maji ji v lékarně nebo jsem ji viděla i u rossmana. Je to gel spíš chuťově do bylinek a nepění. Přírodní. Je teda drahý oproti normální pastě, ale vydrží na dlouho, protože se dává maličkato Jinak my teda ještě nečistíme. Nemáme co No a s tím očním?? To jdete jako všechny sami od sebe nebo vás posílá mudr???? já myslím že jsem ani s Amálkou nebyla. Jen když byla maličkatá měla ucpaný kanálek a potom zánět, to taky v pár měsících. Ale jako v roce určitě ne a dýl taky ne. Akorát při 3letý preventivní ji zkoušela normálně naše doktorka na obrázky. Jak pro nás jsou písmena, tak pro děti obrázky. Jinak jsme nikde nebyli. A to mě teda taky přišlo, že ji šly očka k sobě, ale doktorka řekla že je to dobrý. Jako myslím, že teď už to má dobrý, i když někdy.... no prostě nevím
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinajAhoj, my mame prvni zoubecek od patku a koupila sem na to v dmku sadu 3 kartacku, jeden masiruje dasnne, druhy je na prorezany zuby a treti na vyrostly. Maly to dela dobre akorat nevim v cem cistit. Zatim to namacim do hermankoveho caje...Co pouzivate vy? Jinak ocni nas taky ceka, mala si obcas pomaha druhym okem, tak se bojim aby jedno nemela slabsi =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinajAhoj tak mi máme kartáček, dětský Signal, ale má ho spíš na zvykání, ale líbí se mu když mu ty dva klofany čistím, jen tak vodou, ale jinak ho spíš ožužlává a okusuje sodní stranu kde jsou dvě přísavky, aby mohl stát na poličce , k očnímu taky musím, ale mám docele strach, byla tam známá s roční holčinou, a prej hrůza, doktorka byla nervní, že malá nedrží, ta řvala jak když jí na nože berou, takže na finále ji do papírů napsala že nechtěla držet tak jí nemohla pořádně prohlídnout, podle mě kráva doktorkam ještě jsme neviděla dítě aby drželo u takovýho doktora. nevím no ale četla jsem že pro miminka je speciální doktor, že to není obyčejnej očař, tak uvidíme, snad najdeme někoho OK, ale kéž by to trvalo pár sekund
Odpovědět To se mi líbí0
holky vy jste teda odvážný s tim stanováním to já bych asi nedala, se ve stanu nevyspím ani sama, natož s dítětem. co se týče zoubků, anežka má hodně maličký dva dole, jak se o ty zuby staráte? čistíte kartáčkem nebo takovou tou žínskou čisticí nebo čím? k zubaři taky půjdeme, fuj, ještě plánuju k očnímu na kontrolu, prý je to pár sekund a nijak to mimina nenervuje, nebyli jste někdo?
Odpovědět To se mi líbí0
holky vy jste teda odvážný s tim stanováním to já bych asi nedala, se ve stanu nevyspím ani sama, natož s dítětem. co se týče zoubků, anežka má hodně maličký dva dole, jak se o ty zuby staráte? čistíte kartáčkem nebo takovou tou žínskou čisticí nebo čím? k zubaři taky půjdeme, fuj, ještě plánuju k očnímu na kontrolu, prý je to pár sekund a nijak to mimina nenervuje, nebyli jste někdo?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
Marti at se malá brzo uzdraví
Fina normálně závidím, já miluju stanování, už se těším až s prckem vyjedeme
No a včera nám bylo 9měsíců a máme 9,5kila a 74cm, už parádně lezeme, jen je línější zapojit kolena, protože máme klouzavou podlahu tak mu stačí když zapojí ruce, ale je to malá tryskomyš , zoubky ani nevím jestli lezou dásně nateklý nejsou trochu protivnej je, ale třeba jen 2noci a dobrý zase na týden, až je mi to divný, že mu nevylezly nový třeba horní když už spodní má, na roce jsme objednaný k zubaři to bude horor, já mám z něho trauma a na tož malýho držet na rukách to asi umřu , a jak se jinak máte v tomhle skvělém deštivém počasí :-X
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinajAhoj. No Amálka taky tenkrát šestou nemoc měla. Probíhalo to úplně stejně. Ale ona v podstatě do teď mívá hodně vysoké teploty. Tak držím palce ať jste brzo v pořádku . Jinak jsme byli před čtrnácti dny na pidi dovolené pod stanem. Tři noci. Jedinej kdo se teda nevyspal jsem byla já . Ale Kryštof naprosto v pohodě. Když začal kňourat, tak jsem mu dala cucnout a v poho. Bylo krásně, jen to bylo v tom období co byly ty vichřice, ale nás naštěstí nepostihla. Jen v noci začalo víc foukat a spadlo pár kapiček. Měla jsem strach jestli nepůjdu s dětma do auta a obcházela jsem stan, ale za chvíli to přešlo Byli jsme na Mlýnských nádržích u takovejch lagun. Voda sice nic moc, ale dětem se to moc líbilo. Bylo fajn, že to mělo hodně pozvolný sestup. Tak si užívejte léta a pa.
Odpovědět To se mi líbí0
@Marčelabyly jsme v úterý, v pondělí večer měla ty horečky. koukla na ni, udělala ty bakteriální testy z kapky krve, prohlídla, prý jen trošku nateklý krk, ale jinak nic. pak už jsem jí jenom řekla, jak to vypadá a ona, že je to jasná šestá nemoc. teplotu už nemá a vyrážka taky mizí, jinak je zdravá. akorát teda fakt protivná a strašně špatně spí. a jak bych poznala tu angínu? to by měla horečky dál, né jen dva dny, ne? šmarja, teď mám strach
Odpovědět To se mi líbí0
@Marčelabyly jsme v úterý, v pondělí večer měla ty horečky. koukla na ni, udělala ty bakteriální testy z kapky krve, prohlídla, prý jen trošku nateklý krk, ale jinak nic. pak už jsem jí jenom řekla, jak to vypadá a ona, že je to jasná šestá nemoc. teplotu už nemá a vyrážka taky mizí, jinak je zdravá. akorát teda fakt protivná a strašně špatně spí. a jak bych poznala tu angínu? to by měla horečky dál, né jen dva dny, ne? šmarja, teď mám strach
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinajJoo a byly jste u mudr??my jsme si taky mysleli ze je to sesta nemoc a byla to spalova angina.tak pozor n to!!!!! =-O
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj maminy, je tady nějak mrtvo Já mám teď Anežku nemocnou, poprvý, tak si užívám, nejdřív horečka 39,5, pak dva dny kolem 38, pak to kleslo extrémně zase na 36 a teď má vyrážky, je protivná, špatně spí a vůbec je to děs. Diagnoza jednoduchá - šestá nemoc začalo to v úterý, tak snad to brzo bude dobrý, jinka se tady zavřená doma zblázním =-O Navíc mi přijde, že se jí tlačej horní zuby, spodní má dva a nahoře děsný boule, chudera malá, má toho hodně, ta vyrážka taky musí být protivná, má to na zádech, bříšku a včera to měla i na obličeji, ale tam už je to lepší, ale je opuchlá a má pytle pod očima, no děs, nikomu to nepřeju
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky,tak máte moc krásný a šikovný kluky,my po 8.měsíční prohlídce 70cm, 7,8kg,jinak nám malá bojkotuje mlíčko,říkala paní doktorka,že když vypije aspoň flášu ráno a večer tu kaši,tak že pokryje potřebu ohledně vápníku apod.,i podle nožiček,kdy je vše ok,tak prý nestrádá,no někdy odpolko si trošku mlíčka dá,ale jak kdy,tak to nehrotíme a doháníme to jogurtama a už jsem najely i na pribiňáky,sice jen smetanové či vanilkové, čoko se ještě bojím,taky nám malá dlabe piškoty,no ze začátku jsem ohledně stravy byla skeptická,ale jelikož se názory odborníků ohledně lepku apod.liší,tak jsme pomaloučku od 7.měsíce přidávaly do stravy nové a nové příkrmy a vše v poho,malá krásně prospívá.Myslím si,že se to dneska moc řeší,první dcera mě defacto od 6.měsíce dlabala to,co malá až nyní,nemáme s tím sebemenší problém.Jinak jak bude trošku víc času,tak také přidám fotečky,jinka děláme každým dnem pokroky,sice neleze malá,ale plazí se přes celý byt a to jsou mety,sama si sedne a sedí jak pařez,prdelku už taky zvedá,tak vše postupně přijde,zatím pa.
Odpovědět To se mi líbí0
@Brumlinkaty jo taky krásnej a vtipně máme stejný lehátko -taky ho dostal k vánocům a i sedátko do vany :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Brumlinkaděkuji :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Unclekrásnej
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj tak jsem taky dál pár fotek do alba
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, vy mate ty deticky nejaky velky a supersikovny <3 . Ta moje pida sice uz ma vic jak trikrat tolik nez kdyz sme si ji domu prinesli, ale 6.5kg a 68cm se s Vasima detickama opravdu neda porovnat . Aktivni je taky dost, ale svym stylem, neleze, ale pidalkuje (hlava zarazena do zeme, zadek ve vzduchu a bezi) atd, sice doma zvladne zdolat 10m za 5 minut nez si dojdu na zachod, ale kdyz sem v okoli, tak se spis snazi najet na taktiku mamo podej . Rika ruznou smes slabik, neopakuje jednu porad dokola, spis z ni padaj slova neznameho jazyka a zacina v noci zlobit, pres den uz tak casto nekojim, tak se prsu domaha aspon v noci a pritom kdyz sem jednou spala v jiny mistnosti, tak tatovi sice rvala, ale vodu nechtela a kdyz zjistila, ze se prsa nedomuze, tak spala dal, zato kdyz tam sem, tak sirena neprestane, dokud nedostane, nejak nevim, co s tim . Myslim, ze kdyz uz 5krat denne basti lzicku (sama se tak rozjedla) a pres den krom prsa bumba i vodu, tak se v noci budi uz jen ze zvyku, resite to nejak? Mejte se krasne holky a at Vam prcci delaj samou radost
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme