Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín v červenci :)

marci 85 29. 2. 2012 7:50
Ahojky maminky.Do července je ještě celkem dlouhá doba tak mě napadlo že by jsme si mohli o svém těhotenství a rostoucím bříšku a všeho kolem tady psát a třeba si navzájem poradit Tak pokud je tady taky maminka která netrpělivě čeká tak budu ráda když sem hodí nějaký ten příspěvek :)
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
Ivva 27. 6. 2012 13:09
Ahoj mamči ;-) Snad nám výjde porod na červenec :D První termín máme na 20.7., druhý termín máme až na srpen. Čekáme první mimčo holčičku Rozárku. Na UZ jsem vyděla její kávové zrnko, takže je to 100% holčina. Na začátku těhu mě bylo strašně špatně a spíše jsem hubla. Časem se to srovnalo a teď je mě ok a jen se těším a nakupuju věcičky pro malou. Ani mě moc nevadí vetší bříško. Jen to přetáčení z boku na bok když ležím je děs :-( Chodila jsem na kurz do FN Hradec králové i na cvičení. Cvičení jsem nedokončila, protože mě to nebavilo a navíc jsem z vesnice a musela jsem ještě přes celé město do tělocvičny. Kurz jsem si užívala a dozvěděla jsem se plno věcí. Čekala jsem, že si tam najdu nějakou novou kámošku, ale bylo nás tam tolik a často se to tam střídalo, že to nebylo možné. Také jsem byla na 3D/4D UZ, máme videa a fotičky :) Teď jsme 34 tt. a budeme začínat pít maliníkový čaj a provádět masáže hráze. Moc se těšíme a porodu se ani nebojím. Nemyslím na to, až to příjde tak to příjde :) Každopádně pak budeme mít v náručí krásnou holčičku <3
Odpovědět To se mi líbí0
marci 85 4. 5. 2012 10:41
@Verunka 83 Ahojky a vítej mezi náma červencovíma.. flower .Tak snad se dr nespletl a opravdu to bude kluk jak buk a já taky doufám že se u mě nespletl a bude to holka bo už nakupuju holčičí věcičky což si i celkem užívám......sicce to bude moje třetí ale jelikož to má být holka tak to bude jako moje první :)
Odpovědět To se mi líbí0
Verunka 83 3. 5. 2012 16:38
Ahojky,já mám také termín na konci července a prý to bude kluk.Byla bych ráda,protože holčičku už doma máme.Já na cvičení nechodím,nechodila jsem ani při prvním těhotenství. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
marci 85 3. 5. 2012 6:46
@Tininečka Ahojky,tak to samozřejmě gratuluju a jméno už máte?jinak já osobně nikam nechodím..za prvé kvůli času a za druhé spíše kvůli tomu že mi celé těhotenství není zrovna nejlépe a při chůzi mě bolí kyčle nebo pánev ani nevím co přesně ale v těch místech a je to hrůza...Tak se měj hezky maminko a užívej máme to už za pár :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tininečka 27. 4. 2012 7:52
Ahojky , budoucí maminky, i my čekáme v červenci přírustek do rodiny - chlapečka. Termín máme na konci července. A chtěla jsem se zeptat, jestli chodíta ne cvičení pro těhotné? Mějte se hezky a přeji hezký slunečný den 8-)
Odpovědět To se mi líbí0
marci 85 5. 4. 2012 10:34
@Lucisek92 Ahojky jééé to je jako já takže termín máš plus mínus 15.7 :) taky čekáme holčičku máme už dva chlapce tak se na ní těšíme.a tak mi něco napiš o sobě jak se cítíš a jaké jméno máte pro malou? :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Lucisek92 27. 3. 2012 7:59
Ahoj ja jsem ted ve 24+2 a mam termin take v cervenci...cekame holcicku a moc se na ni tesime :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu