Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Trápení s mužem

Nuggetka 7. 4. 2013 20:28
Na základce sem byla zamilovaná do kluka, který mě neustále odmítal. Ted, po 9 letech se ozval, začal mi psát. Byl na mě hrozně milej, psal mi, jak mě má rád, dával mi najevo že jsem ta jediná o kterou má zájem. Začal pracovat u nás ve firmě a jednoho dne jsem po práci šla k němu - bydlí s kamarádem. Strávila jsem tam dva dny, došlo i na sex (3x.) Dohodly jsme se na volném vztahu, já se opět zamilovala, a samozřejmě jsem mu to řekla. Řekl mi, že mě má rád, že spolu budeme, jen by tomu ještě dal čas. Od té doby co jsem od nich odešla, se neozval. Tak sem za ním jeden den šla a řekl mi, že je zmatenej a že potřebuje čas. Z čeho je zmatenej?! Je to střelec. Začínám si čím dál tím víc myslet, že mě jen využil - vyspal se se mnou a konec. Díky němu jsem ted v depresích a nejhorší je, že se vídáme každý den v práci - ale nemluvíme spolu. Nějaké rady, co dělat? :( Mám čekat jestli se ozve? Jak se mám tvářit?
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Helena 28. 10. 2013 14:27
Ano, svým způsobem si to trápení děláme holky my samy. Jak poznat, zda o nás ten člověk opravdu stojí, dřív, než se spálíme? Nevidíme nikomu do hlavy. Jak odlišit, že se neozývá, protože má plno práce nebo protože už má jiný objekt zájmu? A žít tak, abychom muže míjely? Za co by pak ten život stál, kdybychom měly jen práci a koníčky?
Odpovědět To se mi líbí0
marky 1. 7. 2013 10:05
@Anonym No já jsem v tomhle uplně pitomá....nastoupil jsem po mateřské...a na vedoucí pozici..... zabouchla jsem se do kolegy...podřízeného a navíc o 12 let mladšího...vypadalo to, že i on to má stejně...ze dne na den změna....prý nemůže jít do něčeho tak komplikovaného/ on sám se rozvádí, tahá se o dítě.../....oceňuju to, že jsme spolu nespali..že mě nezatáhl do postele.....že to vlastně utnul před....ale nechápu proč ze dne na den....Všechno o sobě víme...když se v práci vidíme...cítím, se hrozně....pořád po sobě koukáme...vím, že cítímě oba , že by jsme na sebe nejraději skočili.....Pořád ho mám ráda....chtěla bych, aby i on mě měl rád, jako já jeho....možná už je to víc vášen než zamilovanost...chápu, i to, že může mít mladou holku a né vdanou paničku....no někdy se to tak stane no....ale co s tím....
Odpovědět To se mi líbí0
Anonym 7. 6. 2013 13:37
Také se mi stalo něco podobného, s kolegou z práce. Když jsem to nejméně čekala mě pozval na kávu a vyznal mi city, že ho to už dlouho ke mne táhne a že si nemůže pomoci. Podotýkám, že má ženu a dítě. Zrazovala jsem ho z toho, ať to nekomplikuje sobě, ale i mne, ikdyž já jsem svobodná. Nedal si říct, i já jsem poté podlehla. Měli jsme vztah, který trval pár měsíců, bylo to něco krásného, strašně jsem se zamilovala. A jak to dopadlo? Prasklo to, zachoval se jako největší srab, ošklivým způsobem mne odkopnul a já se teď mohu zbláznit bolestí, protože ho stále miluji. Možná jsem v duchu věděla, že od ní neodejde, ale stále jsem si říkala, že bych přeci poznala to, kdyby to na mě jen hrál. Ale já jsem opravdu z jeho strany cítila city. A nejhorší je, že ho denně potkávám v práci. Jsem hloupá, že jsem mu věřila, že mě miluje a ty jeho řeči, že jim to neklape. Nejradši bych ho nenáviděla, ale pořád mi to nejde. Ponaučení je, nic si nezačínat se zadaným mužem. Teď bych ale potřebovala poradit, jak se odmilovat a jaký k němu zaujmout postoj, když se denně potkáváme v práci, samozřejmě spolu nemluvíme. :-(
Odpovědět To se mi líbí0
29. 5. 2013 10:59
Také jsem byl hoooodně zamilovaná - i když na sex nedošlo - osoba mě taky pořád volala a vypisovala,....... a to my ženské máme rádi, když se nám někdo věnuje..... a málem jsem přišla o svou rodinu. Když v duchu pořád myslíš na tu osobu, tak se těžko soustředíš na to co máš dělat, těžko můžeš být dobrou matkou, manželkou,..... Když je člověk smutný tak může být laksní, pak podrážděný a odneseš to ty a ti co tě mají rádi a potřebují tě.

Prosím neudělej stejnou chybu jako já. Netrap se rok nad tím kdo si s tebou jen hraje jak kočka s myší. Chlap, který se takto chová za to trápení nestojí ! Ten co by za to stál, by ti nikdy ublížit nechtěl a kdyby ti ublížil tak se to bude snažit urovnat..... určitě tě nenechá trápit.

Ted si představ situaci, že se sebereš, odpustíš si i jemu, vypadneš třeba na víkend na dovču, pročistíš si hlavu a budeš přemýšlet o tom co všechno tě baví o tom co chceš dělat.

Do práce se vrátíš jako naprosto vyrovnaná,sebevědomá, s oblečením a namalováním o kterém všichni budou říkat jak to sekne, jak si krásná. Prostě jsi na vše zapomněla a budeš se tvářit, že to byl pro tebe jen románek...... Co se stane? Chlap, který uvidí ženskou která ho neuhání, která stojí na svých nohou a je atraktivní budí v chalpovi touhu....... a on se pokusí o to co před tím,... ale ty už víš že je to chlap jen na skok, který si zase bude muset něco rozmýšlet........ No uznej kdbyby tě miloval, tak si nemá co rozmýšlet......

Néééé ty jsi vítěz !!!! Jsi poučená, ted krásná a atraktivní a volný vztah at si strčí někam, ty přece necheš někoho jen na skok, nebo jo? ty chceš někoho kdo ti bude oporou, kdo ti pomůže když to budeš potřebovat a kdo bude o tebe a za tebou stát. V tom bych řekla, že tkví partnerství .... Já už to doma mám, ale moooc to bolelo a hooodně jsem musela na sobě zamakat i když to ještě ted někdy zabolí.

At se daříííííí. Jsem zvědavá jak to dopadlo :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Soul 19. 4. 2013 21:58
Holka... jako muž ti můžu říci " nevěř mužům". Pravdou je, že jim jde většinou opravdu o to jedno. Pokud ti můžu poradit, jestli je to možné tak změň práci a zapomeň na něj. A rada další ... než si s někým něco začnete, tak tomu dejte dost času, ať můžete přijít na to o co tomu druhému opravdu jde.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu