Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Trápím se

Dobrý večer, trápím se docela už dlouho tím, že můj přítel se kterým jsem přes tři roky nemá skoro vůbec chuť k sexu (nebaví ho) a nechce se mnou mít děti... Co byste mi poradili? Moc ho miluju a nechci o něj přijít.
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
Ten můj byl v sexu taky vlažnej, až jsem ho jednou nachytala onanovat v mých k alhotkách. Je to dva roky a ještě jsem to nevydýchala.
Odpovědět To se mi líbí0
Já bych v tom viděl ještě jeden možný důvod... Píšeš, že nechce mít děti. Neobává se třeba, že by jsi ty tak moc chtěla dítě mít, že bys při sexu úmyslně chtěla otěhotnět? Třeba je to jen jeho obava z toho, že při sexu to až tak úplně chlap nemusí mít pod kontrolou a šup...prcek je na cestě.
Odpovědět To se mi líbí0
A bylo to si vždycky nebo se změnil? Kolik vám oběma je?
Odpovědět To se mi líbí0
@Josef Takový chlap nemusí být jenom nevěrník. Může být třeba homosexuál, který si to z nějakého důvodu nechce připustit, nebo to o sobě ví, ale vztahem se ženou to maskuje před svým okolím. Nebo je to asexuál, který sex k životu opravdu nepotřebuje a je mu nepříjemný. Ať je to tak, nebo tak, je to pro jeho partnerku hodně špatná situace. Myslím, že v takovém případě je nejlepší si na rovinu promluvit a nepřistoupit na žádné vytáčky.
Odpovědět To se mi líbí0
@mařena Teda Mařeno já nevím, ale jak vypadá sex, ke kterému musíš partnera doslova dokopat? Asi ho to moc nebaví a kvalita tomu odpovídá, že? A přemlouvat ho ke každému sexu, to chce silnou náturu. Přiznám se, že na to bych neměla. A asi to ani není nejlepší rada pro nešťastnou.
Odpovědět To se mi líbí0
@mařena Jaký si to udeláš, takový to máš. Asi má jinou ženskou, když s tebou sex odmítá.
Odpovědět To se mi líbí0
co kecate muj muž taky nemá rad sex. ja bych se ho zeptala jestli bychom nemohli mit sex a když řekne ano tak ho udělej. pak ho zkus přemluvit jestli byste ho nemojli dělat časteji. kdyby na otázku chci mít sex odpověděl ne tak ho přemlouvej. nakonec ho přemluviš
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,tady se dá poradit jen jediné, ale tobě se to asi líbit nebude. Na tvém místě bych ho pustila k vodě a našla bych si někoho perspektivního. Pokud nemá mladý chlap dlouhodobě chuť na sex, tak je to divné a má v této oblasti dost zásadní problém, nebo před tebou něco tají. To, že ho miluješ je sice hezké, ale miluje i on tebe? A chtěla bys žít po zbytek života bez dětí?
Odpovědět To se mi líbí0
Co je to za chlapa, že ho nebaví sex? Většina chlapů bez něj nemůže být. Našla bych si někoho jiného, navíc když ani nechce děti. To je snad pro 90% žen, jedna z nejdůležitějších věcí v životě.Vím, že to pro tebe bude těžká, ale dlouho bych neváhala a našla si někoho jiného.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna Sice už nejste v takové kondici jako na začátku června, ale pracovně se pořád držíte mezi nejlepšími.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Adolf, Adina, Adolfa

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu