Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Trapné situace doma

Ahoj, potřebovala bych poradit s trošku intimní věcí. Nedávno se mi stala ne úplně příjemná věc, náhodou jsem si zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna (16) "do protivky". Jsem holka krev a mlíko, takže když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas... Má s tím někdo zkušenosti, že ho starší dítě vidělo v ne úplně ideální situaci? Trošku mě trápí, jestli jsem teď neklesla jako máma.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@Helena Tak nějaké zakrývání už by to asi nezachránilo, navíc pětky do dlaní neschováš. Asi bych to zkusila přejít, stalo se, zpátky už to nevezmeš.
Odpovědět To se mi líbí0
Chápu to, je to blbá situace, ale já bych aspoň zkusila zakrýt ty prsa. Stát se mi tohle, že bych nahá potkala pubertálního syna, tak to už je samo o sobě docela trapas..¨A nedokážu si představit, že proti němu takhle jdu a ještě nechám svoje pětky jen tak lítat na všechny strany, to bych se asi necítila moc dobře. Ano, nahota by měla být normální, ale myslím si, že syn by zrovna nemusel vidět všechno...
Odpovědět To se mi líbí0
Nahota by určitě neměla být tabu. S dětmi to máme nastavené tak nějak normálně. Když jsme byly třeba pod stanem, tak jsem se tam normálně převlíkala před mými kluky (a taky už to nejsou malé děti). Přišlo by mi hloupé dělat nějaké scény, jako by to bylo něco špatného. I když jsem si sundávala podprsenku a kalhotky, tak jsem je nikam neposílala. Jsme přece jedna rodina, o nic nejde.
Odpovědět To se mi líbí2
No můj názor je, že v domácnosti by se neměl nikdo stydět, ani máma. Chápu, že každá domácnost to má jinak, ale nahota je přirozená věc a měli by jsme k tomu vést i naše děti. Já si myslím, že jste jako mamka určitě neklesa, ale je třeba si s ním o tom popovídat. 💐💐💐 Krásný den a buďte vsichni zdraví
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Milé Rybičky, na svět se díváte pozitivníma očima a nemáte náladu na splíny. Moc dobře víte, že by se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emilie, Emílie, Amélie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné