Maminka.czDiskuze

triple test 16tt

janaSibova 9. 12. 2010 14:19:18
Dobrý den pane doktore.Prosím poraďte mi,chtěla bych slyšet Váš názor.Mám syna 10let a 6let.Po šletech snažení jsem opět těhotná.Jsem v16týdnu.V 1trimestru jsem absolvovala odběr krve vše bylo ok,PAPP-A atd.Ve 13týdnu jsem si hradila ultrazvuk..1živý plod,CRL:66mm odp.12+6,dle PM:12+4,AS+P+, NT:1,8...na základě tohoto vyšetření mě pan doktor řekl,že vypadá všechno tak jak má být v pořádku,že je tam i nosní kůstka a to je hodně důležité.nicméně mě poslal na další odběr krve zřejmě se to nazývá ten tripple test v 16týdnu.V pondělí jsem absolvovala odběr s velikou rýmou a kašlem a vé středu jsem si volala na výsledky a kácela se k zemi.Jako bych to tušila,že všechno je něco za něco a nic nemůže být ok.Sestra mi řekla že je tam něco n vepořádku že hned druhý den mám přijet na konzultaci s Mudr a tam mi doporučí amnio a mohu se rozhodnout.Je možné že ke špatným výsledkům přispěla i má rýma a kašel?Dnes jsme tam s manželem byli a paní doktorka nám řekla,že mám 2nízké hodnoty,že je to běžné i u diabetiček i kuřaček a že by bylo dobré s podezřením na vadu provést odběr plodové vody.Jelikož jsem věřící rodina,manžel tedy více já v normě tak manžel si ten zásah odběru plodové vody nechce připustit z důvodu možného rizika potratu.Navíc můj první syn dostal stejnou diagnozu a následoval odběr a strach 14dní jak to dopadlo a strach z každého pohybu po odběru.Syn je naprosto zdráv,dnes slaví 10let,ve škole má samé jedničky a je to náš šikulka.Z tohoto důvodu manžel nechce svolit k odběru že je to zbytečné a strašně stresující,že nějak to dopadne a je smířený se vším.Já mám strach z odběru,ale na druhou stranu strach z porodu a nejistoty do té doby.Pane doktore prosím Vás Proč výsledky jsou ok Ultrazvuk taky a tripple testy špatné?Slyšela jsem že jsou dosti nespolehlivé.Moc Vám děkuji za Váš čas a za Vaši odpověď.Jana Š.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme