Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Tummy Tub - máte někdo zkušenost?

Bára Beránková 29. 1. 2011 16:41
Ahoj mámy. Jsem poprvé těhotná a dávám dohromady výbavičku, a narazila jsem na výrobek na koupání dětiček, který mě zaujal, ale těžko soudit, bez zkušeností. Třeba mi některá z Vás poradí... http://www.detskydum.cz/detail/tummy-tub-250701/ Ahoj Bára
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Darina 31. 1. 2011 21:14
Ahoj, mám druhého chlapečka a kbelík jsem si pořizovala u prvního synka před 7 lety jako žhavou novinku a musím říci, že je super. Velmi lehká manipulace, stačí trošičku vody. Miminko se v něm cítí bezpečně a nepláče a když už drží hlavičku -cca po měsíci, začíná výskat a blbnout. Kbelíček jsme používali asi do roka a to naše miminka nejsou žádní drobci. Mladšímu je nyní 8měsíců a koupání si opravdu užívá. Takže za mě doporučuji. Jo a mám Tummy tub. můžu poslat foto našeho drobka:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Eva P. 31. 1. 2011 21:05
Ahoj, já kyblík na koupání neměla, koupala jsem obě děti ve vaničce. Napíšu jen svůj názor, myslím, že je to celkem zbytečná investice. Vydrží ti chvíli a pak stejně musíš koupit vaničku. Navíc se nedoporučuje miminka často koupat, stačí obden nebo někdo doporučuje třeba jen 2x týdně, takže v tomto případě se kyblík moc neužije. :-[ Záleží samozřejmě na tobě, ale penízky bych si nechala pro něco užitečnějšího a toho je pro miminko spousta. :-D Měj se fajn. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
katka 30. 1. 2011 10:40
Ahoj, já teda zkušenost nemám s koupáním v kyblíku, ale mě se to zdá nepraktické, ale je to asi o naučení... nevímjak dlouho tam mimčo vydrží, ale stejně se pak asi bude hodit i vanička... my jsme koupali ve vaničce, která byla anatomicky tvarovaná. Malé se tam moc líbilo a jak začala moc cákat rukama nohama, tak jsme koupili obyč. plátěné lehátko do vany... a s dalším mimčem udělám to samé. :-D hodně štěstí při výběru.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu