Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Tummy Tub - máte někdo zkušenost?

Ahoj mámy. Jsem poprvé těhotná a dávám dohromady výbavičku, a narazila jsem na výrobek na koupání dětiček, který mě zaujal, ale těžko soudit, bez zkušeností. Třeba mi některá z Vás poradí... http://www.detskydum.cz/detail/tummy-tub-250701/ Ahoj Bára
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj, mám druhého chlapečka a kbelík jsem si pořizovala u prvního synka před 7 lety jako žhavou novinku a musím říci, že je super. Velmi lehká manipulace, stačí trošičku vody. Miminko se v něm cítí bezpečně a nepláče a když už drží hlavičku -cca po měsíci, začíná výskat a blbnout. Kbelíček jsme používali asi do roka a to naše miminka nejsou žádní drobci. Mladšímu je nyní 8měsíců a koupání si opravdu užívá. Takže za mě doporučuji. Jo a mám Tummy tub. můžu poslat foto našeho drobka:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já kyblík na koupání neměla, koupala jsem obě děti ve vaničce. Napíšu jen svůj názor, myslím, že je to celkem zbytečná investice. Vydrží ti chvíli a pak stejně musíš koupit vaničku. Navíc se nedoporučuje miminka často koupat, stačí obden nebo někdo doporučuje třeba jen 2x týdně, takže v tomto případě se kyblík moc neužije. :-[ Záleží samozřejmě na tobě, ale penízky bych si nechala pro něco užitečnějšího a toho je pro miminko spousta. :-D Měj se fajn. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já teda zkušenost nemám s koupáním v kyblíku, ale mě se to zdá nepraktické, ale je to asi o naučení... nevímjak dlouho tam mimčo vydrží, ale stejně se pak asi bude hodit i vanička... my jsme koupali ve vaničce, která byla anatomicky tvarovaná. Malé se tam moc líbilo a jak začala moc cákat rukama nohama, tak jsme koupili obyč. plátěné lehátko do vany... a s dalším mimčem udělám to samé. :-D hodně štěstí při výběru.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk Do práce chodíte s úsměvem na tváři, a dokonce vás baví i ranní vstávání. Tak moc máte všechno pod…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patrik, Ella, Lev

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu