Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Uhodil mně o zeď

Je mi 19, příteli 22 let.Jsem se svým přítelem půl roku, zatím jsme se nikdy moc nehádali, jen tak občas kvůli drobnostem. Jednou jsme spolu jeli na výlet a zároveň jsme s sebou vzali mého kamaráda se sestrou a ještě kamarádku té sestry. Vše probíhalo z mého pohledu naprosto přirozeně, spontáně, bylo veselo, ani můj přítel se mi nezdál nijak neklidný. Vše se ale změnilo, když jsme se vrátili z výletu a dojeli k němu domů, byly jsme tam sami dva, jeho rodiče byly také pryč. Začalo to jednou hloupou poznámkou z jeho strany: „tak co? Myslíš, že se ten hl už dostatečně nabažil?“. Myslel tím toho kamaráda. Začal mi vyčítat, že jsme se k sobě moc měli, že se chovám, jak da apod. Nechapu, co to do něj vjelo, ale když mi začal sprosté nadávat, tak jsem se neudržela a začala na něj řvát taky. Když o mém kamarádovi začal velmi vulgárně mluvit, praštila jsem ho do hrudi, ani to s nim nehlo. Načež mě pevně stiskl ruce k sobě, dal mi je před obličej a směrem ke zdi mě táhl, až mě o ní pevně opřel (praštil). Hrozně sem se lekla a řekla, ať na mě nesahá. Hloupě se smál a zeptal se mě, jestli se s ním chci prát, ještě jsem se na protest trochu pohla, abych ukázala, že kdybych se snažila, tak se z jeho sevření dostanu (ale nedostala bych se). Podíval se mi do očí a řekl, ať nedělám kraviny, nebo to pro mě neskončí hezky. Pak mě pustil. Nikomu bych takovou situaci nepřála, v tu chvíli se skutečně můžete jen modlit, protože ženy maji proti mužům minimální šanci. Skončilo to tak, že jsme se rozešli.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj Hani,tak to mě mrzí, že jsi musela potkat takového ubožáka, neříkám, že jsem taky bez chyby a k ženě vždycky hodný, ale když by se ke mě chovala ona hezky, neměl bych důvod jí ublížit, když by mě vytočila i nějakou kravinou. Osobně bych měl takové řešení, že bych se vždycky šel projít, vyčistit hlavu a popřemýšlet o tom a pak bych se vrátil v klidu a ještě bud s natrhanou kytičkou nebo někde koupenou kytičkou jako omluvu i za cenu, že bys měla pravdu a nemohl bych za takovou situaci. Měj se krasně Hani a brzy najdi hodnějšího přítele, které si Tvé osůbky bude vážit a bude Tě mít rád takovou jaká jsi a bude na Tebe dávat pozor ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
To je ubožák! Dobře jsi udělala! tleskání
Odpovědět To se mi líbí2
@ABC No, když už řešíš češtinu, tak snad "hodil mnou o zeď", ne? "Mě" mohl hodit na zeď, mnou mohl uhodit o zeď, ale věta "uhodil mnou o zeď" je prostě logický nesmysl.
Odpovědět To se mi líbí0
Ach, ta čeština!Uhodil mě - jako tě (ne mně - tobě)... Spontánně....
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Polovička týdne se nese v duchu pohody a uvolnění napjaté atmosféry v práci. Však jste to v pondělí…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdeněk, Zdenek, Oksana

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu