Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Uhodil mně o zeď

Je mi 19, příteli 22 let.Jsem se svým přítelem půl roku, zatím jsme se nikdy moc nehádali, jen tak občas kvůli drobnostem. Jednou jsme spolu jeli na výlet a zároveň jsme s sebou vzali mého kamaráda se sestrou a ještě kamarádku té sestry. Vše probíhalo z mého pohledu naprosto přirozeně, spontáně, bylo veselo, ani můj přítel se mi nezdál nijak neklidný. Vše se ale změnilo, když jsme se vrátili z výletu a dojeli k němu domů, byly jsme tam sami dva, jeho rodiče byly také pryč. Začalo to jednou hloupou poznámkou z jeho strany: „tak co? Myslíš, že se ten hl už dostatečně nabažil?“. Myslel tím toho kamaráda. Začal mi vyčítat, že jsme se k sobě moc měli, že se chovám, jak da apod. Nechapu, co to do něj vjelo, ale když mi začal sprosté nadávat, tak jsem se neudržela a začala na něj řvát taky. Když o mém kamarádovi začal velmi vulgárně mluvit, praštila jsem ho do hrudi, ani to s nim nehlo. Načež mě pevně stiskl ruce k sobě, dal mi je před obličej a směrem ke zdi mě táhl, až mě o ní pevně opřel (praštil). Hrozně sem se lekla a řekla, ať na mě nesahá. Hloupě se smál a zeptal se mě, jestli se s ním chci prát, ještě jsem se na protest trochu pohla, abych ukázala, že kdybych se snažila, tak se z jeho sevření dostanu (ale nedostala bych se). Podíval se mi do očí a řekl, ať nedělám kraviny, nebo to pro mě neskončí hezky. Pak mě pustil. Nikomu bych takovou situaci nepřála, v tu chvíli se skutečně můžete jen modlit, protože ženy maji proti mužům minimální šanci. Skončilo to tak, že jsme se rozešli.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj Hani,tak to mě mrzí, že jsi musela potkat takového ubožáka, neříkám, že jsem taky bez chyby a k ženě vždycky hodný, ale když by se ke mě chovala ona hezky, neměl bych důvod jí ublížit, když by mě vytočila i nějakou kravinou. Osobně bych měl takové řešení, že bych se vždycky šel projít, vyčistit hlavu a popřemýšlet o tom a pak bych se vrátil v klidu a ještě bud s natrhanou kytičkou nebo někde koupenou kytičkou jako omluvu i za cenu, že bys měla pravdu a nemohl bych za takovou situaci. Měj se krasně Hani a brzy najdi hodnějšího přítele, které si Tvé osůbky bude vážit a bude Tě mít rád takovou jaká jsi a bude na Tebe dávat pozor ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
To je ubožák! Dobře jsi udělala! tleskání
Odpovědět To se mi líbí2
@ABC No, když už řešíš češtinu, tak snad "hodil mnou o zeď", ne? "Mě" mohl hodit na zeď, mnou mohl uhodit o zeď, ale věta "uhodil mnou o zeď" je prostě logický nesmysl.
Odpovědět To se mi líbí0
Ach, ta čeština!Uhodil mě - jako tě (ne mně - tobě)... Spontánně....
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna Po práci dneska rozhodně spěchejte co nejrychleji domů, protože tam na vás čeká překvapení. Jestli bude…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alan, Alen, SmilRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu