Maminka.czDiskuze

RE: Umělé oplodnění

Barca 7. 6. 2017 19:18:56
Ahojky,právě to je ta sranda,nevím furt na čem jsme,v Ostravě mi říká doktorka,že tam vidí 2 miminka,a můj doktor mi dělal už dvAkrat ultrazvuk a pokaždé viděl jen jedno.Ted v pátek jedeme do Ostravy už na poslední kontrolu a ultrazvuk,minulé jak jsem tam byla slyšela jsem už i srdíčko,krásný pocit.Tak to Ti moc gratuluji k zasnoubení,...Tak ještě že Ti to píchá manžel,můj by to nedal,on sám ma problém když mu mají brát krev...To moje špinění,pořád spinim, doktorka mi řekla,že nemusím mít strach.a kdy jdeš na odebrání vajíček?No MS jsem dostala,a jak mi skončila šla jsem na odebrání,necelý měsíc,jsem brala tabletky....
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme