Maminka.czDiskuze

RE: Umělé oplodnění

Zuzulinek 17. 6. 2017 12:36:08
Ahojky,
tak u jsem opět po odběru krve a ultrazvuku. Chodím teď co dva dny takže mám o zábavu postaráno a do toho pořád píchám obě injekce. A k tomu všemu nám ještě doporučili genetiku embryí, takže jsme se dozvěděla, že jak mile mě Vajíčka vezmou oplodní tak budu muset čekat další 3TÝDNY než mě je vrátí, což nám na začátku IVF nikdo neřekl. Koordinátorka teda říkala, že se může stát že to nepůjde ale i tak je to masakr. Včera jsme pročítal všechny ty papíry co musíme podepsat a musím říct že je to docela mazem. Dle mě by to měli dávat rovnou aby člověk věděl co ho čeká a zda to vůbec chce. My zvažujeme že pokud se to nepovede znovu už to nebudeme dělat nechci tím procházet. No ale jinak to jde dobře břicho mě v celku nebolí jen když si sedám tak to cítim, ale jinak fakt dobré. A co ty a dvojčátka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme