Maminka.czDiskuze

RE: Umělé oplodnění

Broňa 5. 3. 2019 9:49:20
Chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s umělým oplodněním. Pravděpodobně jsou zde budoucí maminky, které nevěří v Boha. I já byla jednou z nich, takže jsem s úplným klidem podstoupila umělé oplodnění, s vědomím, že jde o normální věc, kterou dnes podstupuje spousta žen. Ikdyž jsem jednou zahlédla článek, kde věřící žena varovala, že dítě má být vždy Božím darem a pokud není, má to svůj důvod, nevěnovala jsem tomu pozornost. Psala tam něco o tom, že přijde nešťastní, když neuposlechneme Boha.. Dnes vím, o čem mluvila Z umělého oplodnění se nám narodili dvojčátka, hned na první pokus. Dle všech těhotenských testů měli být zdravá. Jedno z dětí je bohužel postižené. Zjistili jsme to, když bylo dceři rok a její vývoj byl oproti druhému dítěti velmi opožděný. Možná namítnete, to se stává i z přirozeného početí. Ano, máte pravdu, ale, ty výčitky svědomí, které nyní mám nikomu nepřeji. Když víte, že jste vlastním chtíčem přivedli na svět dítě, které zde bude celý život trpět a ne jen ono, ale i já jako matka, která se o ní musí celý život 24 hodin denně starat... navíc bez muže, který mě opustil.. životní zkušenosti mě přivedli k Bohu. Nyní vím, že mě Bůh chtěl před vším ochránit, věděl, že s tímto mužem nemám mít děti... A druhá věc. Jsem nyní v kontaktu s maminkami, které mají také handicapované děti a to byste nevěřily, kolik z nich má dítě z umělého oplodnění! Bohužel statistiky těchto dětí se nikde nevedou. Takže svět vnímá umělé oplodnění jako naprosto normální bez sebemenších rizik. Je to k pláči. Kdybych toto dříve věděla, nikdy bych do umělého oplodnění nešla. Berte tento příspěvek prosím jako varování, nechci nikoho strašit, ano, vím, že se rodí i spousta zdravých dětí z umělého oplodnění, mé druhé dítě je toho důkazem. Nicméně jsem toto musela napsat, protože mě osobně před mým osudovým rozhodnutím takové svědectví chybělo a možná by mě od tohoto kroku odradilo... Takže máte na výběr, vezmete život svůj i dítěte do svých rukou jako já, nebo se spolehnete na ruce Boží? Nyní vím, že lidé, kteří se spoléhají na Boha, mohou být šťastní i bez dětí nebo jim nečekaně Bůh dítě dá, ikdyž dle lékařů mít děti nemohou... Bůh má pro každého ty nejlepší plány! Jen je potřeba mu důvěřovat...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme