Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

úmrtí rodiče

MaartinaMD 10. 3. 2012 4:36
jeden rádoby jednoduchý dotaz....kdy jste vnitřně zvládli přijmout, že vaše maminka, tatínek už tady nejsou a nebudou?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
kaccka.j 23. 3. 2012 18:13
Ahoj holky, tak já mám docela čerstvou událost. Jsou to dva měsíce, co mi zemřela mamka. Zemřela ve stejný den, jako se mi narodila dcera. Do teď se s tím nemůžu smířit, je to pro mě pořád hodně čerstvé a strašně moc mi chybí, každý den na ňí myslím. Když si vzpomenu, jak se na malou těšila a vlastně jí ani neviděla, tak se mi hrnou slzy do očí. Nikdy by mě nenapadlo, že nás to potká takhle brzy. Dala bych cokoliv za to, aby tady byla s námi. Vlastně jsem se s ní nestihla ani rozloučit, v den jejího pohřbu jsem byla ještě v porodnici. A je to asi smutné, ale teprve před týdnem jsem byla schopná koupit květinu a zajít na hřbitov a zapálit svíčku. Dřív jsem prostě nemohla. I když jsem strašně moc chtěla, neměla jsem prostě odvahu...
Odpovědět To se mi líbí0
LibuskaMD 20. 3. 2012 16:05
Ahoj Martino! Mě tatínek zemřel když jsem čekala naší první dcerku. Bylo to strašně těžké a i dnes je to pro mě pořád hodně těžké a když si na tátu vzpomenu tak se mi hrnou slzy do očí a to už je to víc jak 7 let co zemřel.
Zemřel na rakovinu. Druhý den po pohřbu jsem šla na amniocentézu. Moc mě mrzí, že se můj táta nedočkal alespoň toho výsledku. Moc ho trápilo, že by mohla být malá postižená.
Táta byl pro mě opravdu mužským vzrorem a měla jsem s ním moc hezký vztah. Jsem ráda, že je mu můj manžel v mnoha ohledech dost podobný.
Takže já si myslím, že tak úplně se s tím člověk nevyrovná nikdy. Je důležité mít kolem sebe další lidi, kterým na nás záleží a pomůžou nám zármutek snášet. Chce to čas.
Odpovědět To se mi líbí0
Taťánka 11. 3. 2012 10:28
ahoj ! Nám tatínek umřel před 2 roky. Doteď nám moc chybí :-( Dva měsíce po smrti tatínka jsem zjistila,že jsem těhotná. Dlouho jsem nemohla otěhotnět,asi nám to tam nahoře táta zařídil <3 . Vím,že tam nahoře je a dívá se na nás a všechno ví. Jen mi je moc líto,že ho nepoznala moje holčička.
Odpovědět To se mi líbí0
85Martinka 11. 3. 2012 9:55
Ahoj Martinko.Je to asi hodně těžký a na dlouho... :'( Naštěstí jsem se s tímto nesetkjala, mám i babičky a dědečka (druhého nepamatuji).
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu