Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

únava

holky co na únavu v těhotenství? dočetla jsem se, že pomáhá magnesium, máte s tím zkušenost?
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
no je pravda, že mě taky pomohlo, nepřišlo to sice hned, ale rozhodně to k něčemu bylo a nemusíš se bát, že by to ublížilo miminku, měla jsem i křeče a od toho mi to pomohlo taky
Odpovědět To se mi líbí0
mě ho v těhotenství předepsal sám doktor a když to nezabíralo tak jsem akorát zvýšila dávku
Odpovědět To se mi líbí0
nejen v těhotenství pomáhá magnesium, pro mě je to všelék, je mi 45 a dr mi napsala recept na magnesium, protože jsem už nevěděla co se sebou, ale koupíš ho i volně bez receptu a v různých podobách
Odpovědět To se mi líbí1
@Ada no i když je to záplava všeho, tak si myslím, že hořčík je super, doporučuje ho i lékař, a pokud člověk chodí do práce na 12tky jako já, tak spát, spát, spát neprojde. Každému ten hořčík vyhovuje asi v jiných variantách, pro mě v práci byl dobrý sypký v prášku
Odpovědět To se mi líbí0
nejsem těhotná a unavená jsme pořád. A taky mám problémy se spánkem. Kdyby jste věděly co na to pomáha, budu jenom ráda
Odpovědět To se mi líbí0
@Ada já jsem taky brala hořčík a viděla jsem u sebe změny k lepšímu, takže doporučuji. :) ale jak píše Ada, je to koktejl všeho
Odpovědět To se mi líbí0
Hořčík mi pomohl, ale jen trochu... Upřímně myslím, že při tom koktejlu změn, hormonů a spol. od únavy nepomůže ani spát, spát, spát... Ale pokud se budeme bavit o stavu totální vyčerpanost × velká únava, hořčík uleví. Doporučila bych pilule na polykání a ne tablety do vody, líp se dávkují. Při stavu "nezvednu se z postele" (a že mě trápilo i nechutenství) se mi osvědčilo dát si na doplnění živin a energie lahvičku Nutridrinku (nebo jeho varianta na F... nemůžu si vzpomenout, ale v lékárně by poradili). Přeju hodně sil, co nejvíc času k odpočinku a pak už jen pohodu s mrňouskem.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme