Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Únik moči v těhotenství a po porodu

Zdravím všechny, kterých se to týká. Prošla jsem si tímto problémem při obou těhotenství, jen jsem si to jaksi nechtěla připustit, a tak jsem používala obyčejné slipovky. V té době jsem začala trpět pálením při močení, občas stopy krve v moči... Bohužel jsem si to nespojila. Až v porodnici jsem se od své sousedky na pokoji dozvěděla, že to mohlo způsobit právě používání slipové vložky a že existují speciální vložky na únik moči. Po porodu (po šestinedělí) jsem se tedy pustila do pátrání na netu a proklikala se na Moliclub, kde jsem si objednala vzorky. V druhém těhotenství jsem už používala tyto vložky a problémy s pálením či krví v moči neměla. A teď cvičím a cvičím) Třeba máte někdo podobný problém, tak ať víte, že něco takového existuje.
Celkem 16 odpovědí Zobrazit jako strom
@Saša Za málo, všechny to známe
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuju moc za reakce, jsem ráda že to takhle vidíte :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Saša Jasně to je normální, chce to posilovat pánevní dno a stačí dobrá urologická vložka
Odpovědět To se mi líbí0
@Saša Není vůbec za co, hlavně v klidu, o nic nejde je to běžný :)
Odpovědět To se mi líbí0
@radana11 Aha tak to jsi mě celkem uklidnila, děkuju
Odpovědět To se mi líbí0
@Saša Toho se bát nemusíš, mají v sobě takový superabsorpent který pohlcuje tekutinu i zápach. Mně se to nikdy nestalo.
Odpovědět To se mi líbí0
Nestalo se vám že by protekly nebo byly cítit?
Odpovědět To se mi líbí0
@Niki Aha, super, děkuju za odpověď, kde je kupuješ?
Odpovědět To se mi líbí0
@Denda Právěže vůbec, jsou hodně prodyšné, ale zároveň hodně savé, takže se v nich dá být pohodlně celý den.
Odpovědět To se mi líbí0
@Niki A nezapařuješ se v nich?
Odpovědět To se mi líbí0
Já si kupuju vložky Seni lady, jsou pohodlné a opravdu diskrétní, takže doporučuju.
Odpovědět To se mi líbí0
@Anička Taky s tím mám po poradu potíže. Hledám nějaké pohodlné vložky, které budou dostatečně savé ale zároveň prodyšné, mám totiž citlivou pokožku a když se trochu zapařím mám hned problém. Taky aby účinně zadržely pach..
Odpovědět To se mi líbí0
Cvičení mě taky částečně pomohlo, ale sem tam musím použít taky inkontinenční pomůcku. Dobrý tip.
Odpovědět To se mi líbí0
Já si po dvou porodech inkontinenci hodně zlepšila pravidelným posilováním pánevního dna.
Odpovědět To se mi líbí0
A jste s nimi spokojená? Drží jako normální prádlo?
Odpovědět To se mi líbí0
A jak velký problém s inkontinencí máte? Které pomůcky od nich máte?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme