Maminka.czDiskuze

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Jára 8. 12. 2010 14:57:50
Ahojky teď jsem pár dní trochu nestíhala. Skoro pořád. Fanoušek zkouší chodit a tak za ním musím pořád stát a hlídat. Už má botičky a s těmi mu to jde mnohem líp. A jiné dovednosti, " umí" jíst lžičkou, lžička v pusince skončí vždy jen ten obsah cestou někde ztratí Povídá: bebe, baba, mama, meme. Občas tam je slyšet něco jako mňam či ham. Jinak musím zaklepat, nemoci se nám vyhýbají. V pondělí jsme byli na kontrole u pana doktora a docela mě zaskočila váha. Mezi 6 a 8 přibral cca 300g na 7,9 a teď váží 9,06. Tak za dva měsíce přibral 1,2kg. Možná je to tím, že jsem skončila s kojením a dávám úmělé. Jinak měří 72cm. Nemá po kom být velký. A ty dárky?! Pro Fanyho mám houpací žirafu, když se jí přidělají kolečka je to odstrkovadlo. A dvě mikči. Ostatní hračky nechávám na ježíškovi A pro ostatní různé maličkosti, pro sestru knížku a pro druhou želé piškvorky Kdo vyhraje může si je i sníst A pro rodiče, táta chtěl deštník a mamča kosmetiku. Klasika. Nad foto knihou uvažuji k prvním narozeninám pro babičky a dědy na památku na první rok. Musím jít malej začíná honit psa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme