Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Dobrý den, založením nové diskuse bych se ráda seznámila s někým kdo je v očekáváním jako já.Moc se těším na vaše příspěvky.
Celkem 680 odpovědí Zobrazit jako strom
tak to gratulujememy máme za sebou první pád . bohužel krvavý spadli jsme z nočníku no moc sem to nezvládla, jak sem viděla krev, tak sem sebou švihla, takže ještě že u nás byl taťka a naši ... no doufám, že to bylo jen jakože první krev vlastního dítěte, jinak nevím, co bych si počala, když bych byla sama doma ...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky tak dnes máme teplůtky už po 6 hod a včera byl nalezen třetí zoubek.Na čtvrtý má již nasezen tak jsem zvědavá kdy vykoukne.Bude to pak žralok ... Zatím papapa
Odpovědět To se mi líbí0
Buď ráda že je hodnej .Na dnešek malej horečkoval a teď má každé tři hodiny vysokou teplůtku :-S jsem zvědavá co mu je .Doufám že ho jen zas zlobí zoubky pač na něm nic nevidím.Kdyžtak pojedem na pohotovost chuděrka moje malinká...Ach jo ta šichta mi snad nikdy nezkončí... :'(
Odpovědět To se mi líbí0
tak mne právě naopak příde, že Vojtík se zklidnil, tak doufám, že to tak zůstane ... za chvíli razíme prvně do solné jeskyně, tak jsem zvědavá, jestli tam vojtík vydrží, mají tam být i jiné děti, tak snad to bude ok
Odpovědět To se mi líbí0
htpp://soutez.doma.nova.cz/kakeka19 zapoměla jsem na :
Odpovědět To se mi líbí0
omlouvám se že sem tak lezu ale mohli byste nám poslat hlas moc děkujem http//soutez.doma.nova.cz/kakeka19
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, no ještě to nejni tak zlé,ale taky to začíná byýt u nás náročné,tak zase pá
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky.TAk jsme přetrpěli dnešní opět uječený a ustekaný den :-S ....Teda ten Tádin mi poslední dobou dává zabrat přez den a o noci ani nemluvě ...Co se s ním proboha děje :'( ???Připadá mi že šestinedělí mám až teď . když nikdo nedívá tak brečím a brečím :'( :'( :'( .Pozitivní ale na tom je že udělal včera první dva krůčky a dnes nás nák šetřil a udělal jen jeden ale i to se cení tak týden před jeho 9 měsícem se po přemluvě "pojď k mámě" pustil dědy a vyrazil...Zatím a s přáním hezčích dnů zdraví Ivča
Odpovědět To se mi líbí0
Děkujeme za přáníčko.Jarušce přeji ať se jim na dovolené s drobečkami moc líbí.Poslední dobou nemáme ňák dobrou náladu tak napíšu příště....Zatím papa
Odpovědět To se mi líbí0
taky bych někam vypadla.Užijte si to
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, jsem na skok doma a zítra zas odjíždíme. Jedeme s kamarádkou a jejím prckem do tater. Jen mi a mrňata. Taková dámská jízda. Včera jsem se vrátila od rodičů a jak jsem si minule stěžovala teď nemůžu říct vůbec nic Můj tatka se choval jako ukázkový dědeček. S Fanouškem pořád vymýšleli nějaké blbosti a a taky ho pár naučil. Tak těch čtrnáct dnů uteklo rychle a v pohodě Zoubky už máme 7 a budte rádi, že je vaši ještě nemají. Do všeho musí kousat (hlavně do mámi). František taky nechtěl pít ale jak začal kousat tak jsem mu přestala kojit přes den a najednou má žízen a napije se. Taky jsem zkoušela všechno čaje, vodu, šťávičky. Asi fakt nemají žízeň. Jinak Fany se dokáže postavit už úplně k čemukoliv a konečně se naučil i sám se dostat dolů. Dřív padal na záda a to bylo boulí. A krůčky bokem začíná zkoušet. Občas se to povede občas ne. Ale získává na rychlosti. Druhé miminko by jsme určitě taky chtěli, asi tak taky do těch třech let :-[ V práci jsem se už realizovala a dosáhla svého. Taky jsem proto odložila těhu až jsem se v práci dostala kam chtěla. Tak moc chápu, že chybí ta seberealizace. Mateřství je nedoceněná práce, to že jsou drobci v pořádku je bráno jako samozřejmost. Tak pa a za týden se zas ozvu
Odpovědět To se mi líbí0
Tadeáškovi všecičko nejlepšííí k svátečku <3 <3 <3 < < <
Odpovědět To se mi líbí0
@lilith Ahojky jsou krásné, ale nám se hodí nějaké zimní, nemůžu je shnat.Jedny máme, ale zouvaj se a jsou holčičí
Odpovědět To se mi líbí0
@lilith To je v pohodě.Děkujeme za nabídku.hned se juknu.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Omlouvám se, že vám vstupuji do diskuse. Prodávám krásné značkové capáčky pro miminka za příjemné ceny na MMB. Jesli chcete, mrknětě na www.mimibazar.cz/lilithka1
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky děťátka a jejich maminky.Tak už máme druhý zoubek.Už je prach obyčejný veveřák .Na Vánoce se moc těšíme...hlavně na to jak na sebe strhne Táda stromek... budem ho muset někam ukrýt...Budem ho zřejmně zavírat do dětského pokoje páč bychom se nahoře už nijak nehli.... S těmi dětmi druhými dětmi.Já jsem nad tím pořád tak přemýšlela.Jenže jsem dospěla k závěru že mne ta práce = seberealizace strašně chybí.Tím ale nemyslím že bych se hned vracela do tzé pakárny na skrácený úvazek.Potřebuji i platově poporůst...Hlavně se nechci vracet tam kde jsem byla takže půjdu do nové práce a z té nechci utíkat třeba hned za rok co tam budu....je to složité stejně si myslím,že vše ukáže čas a třeba to příroda udělá jinak.... A co je u vás nového??Jo my už konečně obědváme u barového stolku a né u malého konferenčního..Tatínek se nám zasnažil...Jinak Táda se začíná už pouštět dokáže už stát pár sekund na místě....Krůčky mu ještě nejdou tělíčko je pro něj stále moc těšké...ZAtím papa dětem pusinky I+T
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky, kam chodíte na ty zoubky, náš malej nemá žádný a má osum měsícu a týden, no zato si už stoupá a to je teda občas mazec.
JInak druhé bych taky chtěla do tří let (Patričkovejch), ale představa co mě zase čeká, jaj, moc se mi nece
A peníze? No občas masakr :-X
Holky a co Vánoce jak se těšíte?
Já se těším a zároveň mám hrůzu.
Odpovědět To se mi líbí0
gramatiku mi taky hlava nebere, takže v poho jinak bacila jsem zatím chytla já, tak snad to nedostane Vojtík druhýho prcka bychom určo chtěli pokud to vyjde, tak dřív než mi vyprchá rodičovská ... nechci do práce na chvíli a pak zase pryč ... navíc už mi lásko není 30 let .-) .... no a ve skrytu duše doufám, i v třetího potomka no třeba to sfouknout dvojčátka :- )))) má noční můra =-O jen ty finance jsou katastrofální a 2kk taky není pro pětičlenou rodinku .-)ale kámoška byla se dvěma klukama a manželem v garsonce a taky to šlo
Odpovědět To se mi líbí0
omlouvám se za hrubky gramatika je má slabá sránka.....Dámy tvrdé y....atd...
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky,ještě tu savičku jsem nekoupila tak nevím.Dnes v noci jsme se zas nevyspali.Leze mu ven ten druhý zoubek a ještě k tomu jsme chytli rýmu...tak frfňáme ....Táda taky má slabé spaní a dost často ho zbudí i to že si muchlám deku.Bch si pak zato nafackovala kldyž pak začne kňoukat a zbudí se.My díky bohu máme 3+kk tak...Jak to pakbudete řešíit??A co dámi budete chtít druhé??My určitě ale asi až Táda půjde do 1.třídy....Všem dětem pusu a ať nechytíte žádný bacil...
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme