Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Dobrý den, založením nové diskuse bych se ráda seznámila s někým kdo je v očekáváním jako já.Moc se těším na vaše příspěvky.
Celkem 680 odpovědí Zobrazit jako strom
tak sme měli taky perné tři dny a je druhý zoubek venku, a maminka je totál ko něco na nás taky leze, s oblečením jsme na tom podobně, prostě to neodhadnu nevím, možná sme nastydli po plavání ... člověk neví :-/ pořád nelezeme ani se nepřetáčíme takže pohoda, raději písnu až na tom budu lépe
Odpovědět To se mi líbí0
Třikrát Hurá!! Povedlo se mi uložit tu nějaké nové fotky, tak se mrkněte Jinak u nás nic nového, z nemoci jsme se v pohodě vyhrabali jen to počasí venku, brr. Moc si nevím rady co oblékat malému. Nechci ho zas moc nabalit, co bych mu dávala až bude pod nulou? Ale na druhou stranu zas aby nenastydl. To je hrozné, a podle tchýně je stejně pokaždé špatně oblečenej. Jednou moc a pak zas málo, člověk se nezavděčí. Jo, přece něco nového, roste nám zub č.6. Ale ten nám dává docela zabat. Už aby byl venku. Pa
Odpovědět To se mi líbí0
holky závidím k zásnubáma k svatbám, to já se asi nedočkám. Jo A malej je taky marod, má rýmu, ale takovou tu vodua do toho se nám rozjely asi ty zoubky. Nic nestihám ........ :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Tak ty fotky tam nejdou vložit. Pokaždé to hlásí chybu a nebo to úplně spadne. Někdy příště to zkusím znovu.
Odpovědět To se mi líbí0
Vím o čem mluvíš Jaruško.Nemocné dítě ...není o co stát radši bych trpěla za Tádu já...
Odpovědět To se mi líbí0
Tak máme za sebou perný víkend. Malej byl nemocnej, taky nás potkal nějaký bacil. =-O Naštěstí jsme ho zahnali a už se nevrátí To počasí je fakt hnus, co se dá pořád dělat doma? Zkusím tu vložit nějaké nové fotky, tak snad to nespadne Všem vám hlavně zdravíčko, protože nemocné mimčo je děs pro maminku. Pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky koukala jsmem na stránky toho foto studia a je to sice masáž ty peníze ale zase když je tam k tomu makeup a styling tak docela supr.Docela mne to okouzlilo.Ukazovala jsem to Lukymu a začala škemrat zatím to nijak nevypadá....Líbi se mu to ale taky tak to ještě zkusím .Jen si myslím že bude spíš problém ho přemluvit kvůli tomu že je to v Praze :-S .Cesta Podbořany-Praha je dlouhá :-S hlavně pro Tádíka my dospěláci to zvládnem bez újmy na zdraví ....Ale za takové pěkné fotečky.... Jo a buď ráda že jsi ten prstýnek dostala noaco že byl malilinkatinko vynucený. já zásnubák už jeden kdysi dávno cca před 6lety od Lukáše dostala a při rozchodu jsem mu ho vrátila a už ho zřejmně ani nemá :-S nojo s novou slečnou ho už nepotřeboval tak ho zřejmně vyhodil :-S TAkový krásný z Egypta... :-S a druhý na ten nemám nárok...
Odpovědět To se mi líbí0
jo jinak jirka mne taky požádal pod nátlakem takže v poho, přála jsem si prstýnek k Vánocům nic, pak ke 30tinám a taky nic, tak mne to tak nějak dojalo, že se asi pak slitoval a požádal mne takže romantika hadr jinak focení je drahá záležitost, ale těch v těhu nelituju a snad nebudu ani teď je to http://www.msfotostudio.webgarden.cz/ a doufám, že nám slečna fotografka dá nějakou slevu, když už jdem po druhý a navíc jsme tam zlanařili pár lidí .-)
Odpovědět To se mi líbí0
no mne to taky někdy spadne a je zvláštní, že jen tady na mamince, těsně než chci odeslat jinak co se týče účesu, tak ke kadeřnici půjdu asi v pátek, musím tam zkočit se objednat, protože na focení jdeme už v pondělí - změna plánu, jinak s vlasama sem taky zkoušela všechno možný, ale na krátko sem nikdy nebyla, ale barvy sem měla snad taky všechny škoda že nemám fota ... zůstaly u bývalého teď už mám delší dobu svou barvu jinak jak taťka říká, pochcaná sláma no uvidíme, nic radiálního to nebude, jirkovi se líbí dlouhé, tak u toho zůstanu, jen by to chtělo nějakou fazonu .. i když vojtík taky jak vidí vlasy tak tahá, takže celý den culík a i v noci při kojení ... jinak mi začaly trošku vlasy padat, tak snad je to jen tím podzimem šatičky sem si kdysi vyhlídla, když sem hledala pro kamarádku, jen nevím kam sem to uložila, no líbil by se mi klobouk, ale to je asi dost odvážný no a určitě nechci šaty s korzetem a holý ramena ... to teď frčí, ale já bych v tom vypadala jako rambo zkusím se podívat po té fotečce ... co se týče místa, tak stále není jasno, jedno by se mi líbilo, ale zase není nikde poblíž žádná hospoda s dětským koutkem - protože na naší svatbě asi bude víc dětí než dospělých jinak je myslím na netu program, kde si můžeš vyzkoušet různé účesy, fakt sranda Ivi máš krásně velké oči, tak si myslím, že by se ofinou zamázly, což by byla škoda, i když těžko říct, když sem tě s ní neviděla .-)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak vám k těm svatbám moc gratuluji a tiše závidím. Jé já bych se taky vdávala. U nás to bude asi složitější. Peťa se z nějakého důvodu svatby bojí. :'( Já už ani nic neříkám, musí si to on srovnat. Teď se mi vdávala nejlepší kamarádka tak mě to také chytlo ale i dost zabolelo. Co už? Prostě chlap :-X Fanoušek už stojí v postýlce, tak jsme ji museli snížit na úplné dno, z toho se už nedostane. Jinak musím chválit, spinká stále krásně, snad to už zůstane. Jo a s tím internetem se mi to stalo už několikrát a vždy si pěkně zanadávám
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky ,tak si představ te co se mi stalo. :-X Už mám napsanou celou odpověď .. dost dlouhou a vypne se mi internet :-X .To tedy dokáže nas... naštvat. :-X Takže tedy znovu .S tím papáním mi říkala od příkrmů hlavně masíčko důležité hovězí, zeleninku,brambůrky a určitě na noc kašičku,aby lépe spinkal...u toho se musím vždy smát .Peťulko buď ráda že je Vojtík tokový jaký je neboj ono tě to čeká taky trošku později ale čeká Moje neteř lezla po čtyřech až v 9 měsících,stoupla si a obcházela nábytek asi tak v 11 měsících,v roce na chvilinku stála a rozešla se po 13 měsících a taky jí nic neuteklo .Teď je to 5 letá slečna která tě dokáže ale pěkně utřít .Nejhoříje jak říkám srovnávání.Toby pak nebylo normální žádné dítě .Třeba včera se dvakrát pustil a nachvilinku stál sám .Horší jsou ty pády .Než se ten náš malej dostane do školy bude uplně blbej .S těmi vdavkami.Na Lukáše uhodil můj taťka .Už by mne chtěl vidět vdanou a kort když máme to dítě ... .Tak jsme si sedli a koukali na datum když bychom se chtěli brát v Blšanech není s datumem problém.Kdybychom se chtěli brát v Podbořanech tak je problém oddávají jednou za čtrnáctdní .Mě se to v Podbo nelíbí tak je to vyřešené .Líbí se mi datum 10.9.2011 .Hlavně potřebuji ňáký datum který se dobře pamatuje aby mi pak nebylo líto že na to Luky zapomněl .Taky jsem chtěla v létě aby mne nebyla zima ale zase mám očíchnuté cukrářství při učilišti v Jesenicích a tam o prázdninách nepečou .S těmi účesy pro běžný den si taky moc nemůžu vybírat :-S tedy pokud nebudu chtí trávit celé ráno v koupelně se žehličkou na vlasy .Páč mám přirozeně blbě kudrnaté vlasy .Takže když ráno vstanu mám to jak blbě nakopnutý drn :'( a utáhlý culík to jistí... NO taky co jiného když mám dítě a moc času pro mne nezbívá.Taky ho strašně baví mne za ty vlasy tahat... :'( auu :'( Jinak já zkoušela všechny střihy na krátko,mikádo na tu podkovu,sestříhaný polodlouhý vlasy,ofinu dlouhou krátkou.Upřímně ani nevím v čem jsem se nejlépe cítila asi nejlépe dlouhé vlasy bez ofinky díky těm mím neposlušným vlnám .Teď jdu k uplně poprvé k nové kadeřnici která vypadá solidně tak bych byla ráda kdyby se mi o vlasy starala až do té svatby .No a teď dilema s tou ofinou =-O chtěla bych závoj tudíš zřejmně nahoře drdol a abych nevypadala jako lepkoun takl by ta ofča byla vhodná,co myslíte???No uvidím pak se svěřím co m,y poradila ona.Jo a Peťul ty vlásky nestříhej máš je překrásný a super hustý.A ta krásná barvička moc ti sedí opravdu.Ty budeš krásná nevěsta jaké šaty by se ti líbili???
Odpovědět To se mi líbí0
jo 1.10. jdeme zase k naší fotografce, tak jsem to taky řešila co si nechat na hlavě abych byla krásná : -))))) ale asi zase klasika ... už sem kolikrát zkoušla ať mi něco vymyslí a pak to zkončilo vždy nějak stejně... pokud nechci úplnou změnu, jakože na krátko, tak to bude pořád stejný
Odpovědět To se mi líbí0
vau tak to neof gratulujeme my bychom to chtěli nějak sfouknout asi červenec - uvidíme spíš jaký budou volný termíny, jinak je mi to datum celkem fuk co ještě povídala neuroložka k papání? co by se mělo? aby byla energie? to je ale čiperka ten Tádík, my ještě ani nelezem, Vojtík je lemrouch
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky.Taky si myslím že s tím masem mysleli vepřová .Přímo neuroložka mi dala za úkol dávat masíčko a hodně hovězí...Upřímně papír snese hodně .Však to známe a co člověk to jiný názor .S těmi úrazy .Čeká to každého někoho dřív jiného později .Já už jsem se na ty pády docela zvykla .Náš tádík je blázen už po čtyřech vyšlapal všechny schody k nám do patra .Branku nahoře máme takže teď ještě dole ...Bezpečnostní opatření jako blázen .Spaní u nás :-$ taky stejný mi krmíme třikrát..Jo a taky jsem se odhodlala se zličtit obarvila jsem si vlasy a příští středu jdu ke kadeřnici .Nevím ani co si na té hlavě mám nechat utvořit ...Ofic.jsem nebyla požádána ale chceme se příští rok brát v září tak nechci nic radikálního a žádnou divočinu .ZAtím papa
Odpovědět To se mi líbí0
Tak nás čeká posledních pár pěkných dní a pak se má hodně ochladit. Tak si je užijte. S tím masem si mylím, že je to blbost až v roce. Možná jestli se to netýká vepřového. Jinak ostatní netučné můžou. Fanymu moc chutná kuřátko a oběd bez masa by snad ani nejedl. Já obědy vařím doma, suroviny mám připravené v mrazáku a pak uvařím jen brambory. Taky máme za sebou první uraz. Snaží se postavit na nohy ale ty ještě nedrží tak spadl a hlavou praštil do rohu zdi. Okamžitě naskočila obrovská boule a já se strašně bála. Naštěstí zůstalo u té boule. Ale uhlídat ho už není vůbec lehké.
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem z toho vedle, teď hodně čtu, že by se maso mělo dávat až v roce ... tak nevím nevím ... zatím jsme zkusili dýni, batátu, topinamburu, mrkev, obyč. bramboru, hrušku, jablko a vše ok spaní stále stejný 4 krát za noc krmení
Odpovědět To se mi líbí0
já jsem maso pořádně očistila uvařila (až se rozpadalo) a ponorným mixérem rozkašičkovala :) Ale mám to v mrazáku. Kupované papal všechny druhy
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky .Jak už jsem napsala jsem můra a příkrmy kupuju takže vše super udělané na pyré .Děkuji za ten výklad o topinambuře opravdu neznám .Já s tím Tádou musím jezdit dvakrát na plavčo jinak bych se z něj zbláznila ..Je fak že je to tělocvik i pro mne .My se topíme a zůstáváme pod hladinou ty 2-3 sekundy je to fajn kdž ho vytahuju má super zděšeněj kukuč ale líbí se mu to ..tedy doufám .No mne určitě Se spaním jsme stále stejní teď trošku horší s těmi zoubkami a mírnou rýmou .ňák se o něj bojím =-O a jsem radši že i v noci ho poňuňám a zkontroluji .S těmi rámečky já je mám v mobilu mám nokii N95(už bych rala jiný mám prasklý dispej ) ale měli by to mít i ostatní.Zatím papa hlas dáme
Odpovědět To se mi líbí0
pááááááni tak to gratulujeme dám Vás Vojtíkovi příkladem zub máme stále jen jeden a spíme taky lépe, ale pořád je to tak od 7 do půlnoci a pak po dvou hodinách tak na 6 půl 7 ... dneska první papapání hruškové pyré a dýňové pyré - oboje s úspěchem tak zkusíme zase něco dalšího dáváte už maso? nevím jak ho zpracovat aby bylo taky jako pyré ... jde to tak namixovat? nebo kupujete ve skleničce?jinak naplavčo taky chodíme jen jednou týdně a mne to stačí, je to docela náročný pořád ho držet a sebe držet a hopsat s ním ... docela tělocvik vytahovat ho nad vodu --- to budou svaly ... ještě sem i začala chodit cvičit jednou týdně, tak budu za chvíli jak moooooodelka.-) jo Ivi jak děláte takové ty rámečky u fotek? je to moc hezké, ale nevím jak na to :-/
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky tak jsem tu po delší době, nějak jsem teď nestíhala Plavání je super, Fany celou dobu cákal rukama a já měla co dělat abych ho udržela. Zítra nás čeká druhá lekce. Už se moc těšíme. Plaveme jednou týdně tak nám to bude chvilku trvat než se dostaneme pod vodu. Trošku se pochlubíme :-[ už 5 nocí za sebou spal celou noc bezprobuzení. Usnul kolem půl osmé a vzbudil se tak v 5. Kráááása. Za to přes den toho už moc nenaspí. Jo a zubů už máme 5
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme