Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Únor 2010

Ahoj holky, založila jsem nám nový únor.
Celkem 33 odpovědí Zobrazit jako strom
My sháníme Elišce k narozeninám plyšového papouška z pohádky Rio a nikde ho nemají. Našli jsme ho jen na E-bay :-X Tak máme asi smůlu a budeme muset vymyslet něco jiného.
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka ta housenka je moc pěkná díky za tip ještě o ní popřemýšlím
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkats my pořídíme balanční housenku nebo balanční kočku (to se ještě nemůžu rozhodnout), někdo to dával jako tip na vánoce ještě na MD, a strašně se mi to líbilo, je i víc variant - loď, velbloud...
http://www.spolecenskehry-hracky.cz/hracky/balancni-housenka

na nový systém nepřecházím - těhotná nejsem, Míšu do školky na 95% nevezmou, tak se mi to nevyplatí
Odpovědět To se mi líbí0
Tak za 14 dní budou Miroušovi 2 roky. Strašně rychle to utíká. Ale hlavně nevím co mu dát. Hraček máme až až po bráchovi a k tomu nové doplněné ted na vánoce. Jsem bezradná asi mu schovám peníze a až bude potřeba něco koupíme. Nebo má někdo nějaký nápad?
Jinak přihláška do školky je podaná tak jen čekám jak to dopadne.
Jo a chtěla jsem se zeptat přecházíte někdo na nový sistém rodičovské? Já ne mě by se to nevyplatilo mám tříletý rodičák tak už to tak nechám.
Odpovědět To se mi líbí0
@casi to sledování tu maj dobře vymyšlené ... líbí se mi, jak se tam píše kolik je nových příspěvků od poslední návštěvy clamp
Odpovědět To se mi líbí0
@Ettelwen Tady je MD diskuse http://www.maminka.cz/diskuse/diskuse/. Je dobrý dát si to do sledovaných bez upozornění, pak se to líp hledá.
Odpovědět To se mi líbí0
No fakt to jde!!! Bezva, tak až budu mít chvilku, tak si pohraju ještě s ikonkou a prolezu to tu, vůbec to tady neznám a neorientuju se.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ettelwen Ahoj Baruš, to můžeš v nastavení normálně změnit. Taky jsem tady byla pod jinou a přejmenovala jsem se
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, holky. Já jsem barus.v, jen jsem zjistila, že tady bohužel jsem už zaregistrovaná pod touto přezdívkou. Snad nevadí.
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka tak ten starší se golema bojí a chce aby jsme to vypnuli jinak zatím boule žádná ale pokojík je vzhůru nohama to budeme uklízet týden
u nás je stále nad nulou a stadion daleko takže bruslení nehrozí
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkats Mates jel s tátou na bruslení (snad se jim podaří půjčit si brusle) a Míška si pustil televizi (císařův pekař) a ustlal si na gauči
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsem tu taky
Mireček si ted hraje s bráchou v pokojíku tak jsem zvědavá kolik boulí přibude
jinak jsem poupravika nick
Odpovědět To se mi líbí0
supéééééééééér clamp
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme