Maminka.czDiskuze

určení pohlaví miminka podle UZ ve 20.tt

Eva.G 20. 1. 2011 10:55:13
Ahoj je to těžké, každý už se ptá asi tak dva měsíce a to i otrlé maminy co před chvíli rodili. Já jsem si to taky nechtěla nechat u prvního říct, ale brácha má dvě holky tak jsem si to nakonec nechala říct, moje doktorka mě u prvního taky nikam neposílala a co mi řekla tak to máme doma - holčičku. Za týden jedu do Brna na Veveří, byla jsem tam ve 13.tt na NTplus. Tak si to nechám říct, protože vím, že to asi nebude stoprocentní, ale od třetího měsíce, máme doma vše růžové a prostě holčičí. Já to nevydržela si to nechat neříct, tak to držím pěsti aby ti to vyšlo. JInak kamarádky co byli na tom veveří a řekli jim pohlaví tak jim to vyšlo tak uvidíme, ještě se potom zeptám své doktorky. Je mi také jedno co to bude, hlavně, že to bude zdraví, to je to hlavní. Tak uvidíme v červnu a necháme se překvapit. Jinak dcera se mi taky narodila v červnu, přála jsem si mít alepsoň děti na jaře, protože jsme s manželem oba v lednu, tak se to špatně slaví, a řešit dárek na 4.1. je prostě katastrofa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme