Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

USA - pracovně

Martínečinek 30. 9. 2013 17:14
Dobrý den mám doma syna co mi dneska oznámil, že chce jet do USA pracovně. Tak jsme na něj s manželem koukali a teď nevíme, co s ním a hlavně nevím, jak je proto potřeba, nemáte s tím někdo tady zkušenost? Díky moc
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Julča 31. 10. 2013 15:30
@...p.e.t. ahoj byla jsem tam rok, nejvíce se mi tu líbila ta krajina, opravdu je tu tak krásně a hnedka jsem si vzpomněla na Pána prstenů. Já jsem byla také se student agency a ve všem mi byli nápomocni, jak jsem ji níže zmiňovala.
Odpovědět To se mi líbí0
...p.e.t. 30. 10. 2013 20:08
@Julča ahoj a na jak dlouho jsi tam byla? A co se Ti líbilo nejvíce? A co student agency, nějaké komplikace? Právě teď tu sedím a přemýšlím, kam bych měla letět a jestli pracovně, nebo studovně a u které firmy. Díky za tvé zdělení zkušenosti.
Odpovědět To se mi líbí0
Julča 29. 10. 2013 15:34
ahoj ja jsem byla na Novém Zelandu a byla jsem moc spokojena. Ze začátku bylo složité se tu zorientovat, student mě by ve všem nápomocen, mají tu horkou linku, kde když jsem cokoliv potřebovala tak jsem jim zavolala. Zařídili mi: po příletu do Aucklandu - schůzka, na které se dozvíte informace o novozélandské společnosti a kultuře, o daních, bankách, dopravě,nabíjecí telefonní kartu s kreditem 5 NZD....a spoustu dalších věcí.
Odpovědět To se mi líbí0
Kača 16. 10. 2013 18:37
ahojky my máme dobré zkušenosti se studentem agency, syn byl na rok v USA a se vším vám pomohou a jsou kdykoliv k dispozici.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu