Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Vánoční ozdoby

Ahoj :)viděla jsem tu vánoční diskuze, jak odklízíte výzdobu a s Vánocemi končíte, ale já ještě nekončím. Hromada ozdob na stromeček vzala za své, tak budu lovit nové na příští rok a proč nevyužít výprodejů, že :) Nemáte pro mně nějakou inspiraci? Zaujaly vás nějaké ozdoby o Vánocích nebo máte s nějakým obchodem dobrou zkušenost? :) Hledám asi něco skleněného, decentního, elegantního, ale ráda bych taky, aby to mělo šmrnc :) Ale kdo ví, třeba sáhnu i po něčem jiném. Budu ráda za tipy :)
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Mě v tomto přišlo vždycky úžasné Tesco- slevy, které jsou schopni kolikrát po sezóně nastavit jsou až úsměvné. Takže já to mám podobně jako ty Janči- vždycky v lednu, případně už koncem prosince pokukuju, co bych si tak mohla pořídit a mám vždycky radost z toho, že nakoupím krásné vánoční dekorace, nebo osvětlení za pár šupů (běžně se slevou 75% :) ). Letos jsem probíhala i eshopy kvůli vánočnímu osvětlení, ale moc jsem toho nenašla- jen jsem doobjednala nějaké svítící hvězdy, které jsem chtěla do okna odsud https://www.a-market.cz/2669-svitici-hvezdy ale měly tam jen slevy okolo 30%, takže žádný velký zázrak.
Odpovědět To se mi líbí0
Mě se strašně zalíbily vánoční ubrusy a povlečení :) Doporučuji podívat se na https://www.goldea.cz/vanocni-ubrusy Už plánuji nakoupit krásně novou výbavu na letošní Vánoce :)
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Střelec Máte hlavu plnou plánů ke změnám v zaměstnání i soukromí. Ačkoliv vašemu okolí mohou připadat…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdislava, Zdislav, Zinaida

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné