Maminka.czDiskuze

Vase otazky na naše hosty

Hra skolou Podcast 26. 2. 2024 12:33:52
Zdravíme všechny rodiče!
Moc rády bychom vám představily připravovaný podcast Hra školou, který se bude točit kolem světa předškolního vzdělávání. Hlavním cílem je nabídnout vám důvěryhodný zdroj informací, které vám pomohou se zorientovat a představí všechny možnosti, které máte. Aby byly informace co nejnovější a nejpřesnější, budeme si pravidelně zvát odborníky z různých oblastí předškolního vzdělávání.

Jeden z prvních hostů je paní Hanka Slabá, zkušená učitelka a metodička Montessori. Pracuje v Montessori školách Andílek a jako odborná asistentka mezinárodních AMI výcviků v Montessori Institutu Praha. Učila děti od 18 měsíců po dospělé na FFUK a absolvovala mezinárodní diplomový kurz AMI pro věk 0-3, 3-6 let a výcvik pro vedoucí pracovníky. Má také zkušenosti ze zahraničních škol v Německu, Nizozemí, Británii, Francii, Polsku, Rakousku, USA a Slovensku.

V této epizodě se zaměříme na to, jak rozpoznat kvalitní Montessori a ne-Montessori zařízení, jaké klíčové otázky byste měli klást pedagogům při výběru mateřské školy, a jak zvládnout emocionální výzvy prvních dnů vašeho dítěte ve školce.

Protože chceme, aby byl Hra školou podcast co nejinteraktivnější, nebudeme se ptát jen na to, co zajímá nás, ale zejména na to, co zajímá vás. Máte nějaké otázky pro Hanku Slabou? Budeme vděční za všechny vaše nápady a tipy. Můžete psát buď sem do komentářů, na e-mail hraskoloupodcast@gmail.com anebo klidně nám do soukromé zprávy.

Navíc, pokud máte zájem o další informace, sledujte Hra školou podcast, kterou budeme pravidelně aktualizovat. Budeme moc rády, pokud se k nám připojíte a podělíte se o vaše tipy a nápady na další témata.

Moc vám děkujeme!

Barča a Klára

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme