Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Vigantol nebo baby D

Ahojky.Jaký je prosím vás rozdíl mezi Vigantolem a baby D? Který z nich byste mi doporučili? Doktorka nám dala recept na vigantol, tak mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuju moc.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Vigantol je na předpis a je to lék, který je v ústavu pro kontrolu léčiv. My jsme ho kapali a všechno bylo ok.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, já myslím že taťaná se neptala na názor jestli to řeší zbytečně, nebo jestli je výpadek nebo není. ptala se na rozdíl...Taťáno, Rozdíl mezi Vigantolem a baby D je velký. Vigantol je lék, který je testovaný, kdežto baby d je pouze doplněk stravy, který už tak dalece testovaný není. Jinak lékaři předepisují jedině vigantol. Sice je výpadek, ale sehnat se dá, některé lékarny ho mají. ..Já Vigantol používala u svých dětí, předepsala mi ho dětská doktorka, a všechno úplně v pohodě.
Odpovědět To se mi líbí0
omg vigantol nikdy, náš pediatr jej přestal předepisovat jelikož měl negativní účinky na miminka, bolelo je bříško a zvracely. Já malé dávám od 6 týdne babe D a žádný problém, ba naopak, nese to v pohodě a myslím si, že ani neví,že ji to do mléka přidávám. Tuším, že jsem za babe D dávala něco kolem 250-300kč, ale vydrží hodně dlouho, dávají se 1 - 2 kapičky denně
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj. Rozdíly nevím, každopádně z mé současné zkušenosti je nyní výrobní výpadek Vigantolu. U nás ho nikde nemají a předpokládám, že v republice bude situace podobná!!! Takže rozdíly možná řešíš zbytečně.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Vodnář Ať už přijdete kamkoli, všechno rozsvítíte jako sluníčko. Vyzařujete ze sebe příjemnou energii. Díky…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Gizela, Gisela, Kora

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné