Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Vigantol nebo baby D

Ahojky.Jaký je prosím vás rozdíl mezi Vigantolem a baby D? Který z nich byste mi doporučili? Doktorka nám dala recept na vigantol, tak mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuju moc.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Holky, já myslím že taťaná se neptala na názor jestli to řeší zbytečně, nebo jestli je výpadek nebo není. ptala se na rozdíl...Taťáno, Rozdíl mezi Vigantolem a baby D je velký. Vigantol je lék, který je testovaný, kdežto baby d je pouze doplněk stravy, který už tak dalece testovaný není. Jinak lékaři předepisují jedině vigantol. Sice je výpadek, ale sehnat se dá, některé lékarny ho mají. ..Já Vigantol používala u svých dětí, předepsala mi ho dětská doktorka, a všechno úplně v pohodě.
Odpovědět To se mi líbí0
omg vigantol nikdy, náš pediatr jej přestal předepisovat jelikož měl negativní účinky na miminka, bolelo je bříško a zvracely. Já malé dávám od 6 týdne babe D a žádný problém, ba naopak, nese to v pohodě a myslím si, že ani neví,že ji to do mléka přidávám. Tuším, že jsem za babe D dávala něco kolem 250-300kč, ale vydrží hodně dlouho, dávají se 1 - 2 kapičky denně
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj. Rozdíly nevím, každopádně z mé současné zkušenosti je nyní výrobní výpadek Vigantolu. U nás ho nikde nemají a předpokládám, že v republice bude situace podobná!!! Takže rozdíly možná řešíš zbytečně.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Znejistěli jste. Aspoň poslední pracovní den mohl dopadnout trošku lépe. Jen s vypětím sil dokončujete…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Michaela, Michala, Michelle

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu