Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

vína z německa

Martínečinek 27. 3. 2014 11:36
Dobrý den, znáte někdo VinoTip? Hledala jsem dárek budoucímu tchánovi a vím, že je milovníkem německých vín a tak jsem si řikala, že bych mu mohla udělat radost a koupit mu nějaké, mají velice dobrou nabídku ve Vinotipu. Máte někdo s tímto e-shopem zkušenost?
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Helena 25. 6. 2014 11:20
Ahojky kde nakupujete vína? Já bych chtěla nějaký kontakt na firmu, co prodáva vína z Německa. Máte nějakou vyzkoušenou? Nebo nakupujete pouze vínka od nás?
Odpovědět To se mi líbí0
Raďa 7. 6. 2014 17:52
Ahojky chtěla bych ochutnat nové víno a tak jsem začala pátrat po internetu a našla jsem www.vinotip.cz kde mají úžasné vína z německých vinic. Jsem milovníkem bílích vín a to především Ryzlinku! Přemýšlím jakou lahvinku bych si měla objednat, máte zkušenosti? Jakou by jste mi doporučovali?
Odpovědět To se mi líbí0
Pavla 25. 4. 2014 21:47
@ADELENKA ahoj to zní přímo fantasticky a moc ráda bych si je taky objednala a ochutnala. Co by jste mi především doporučovali za víno? A odkud máte nejraději vína?
Odpovědět To se mi líbí0
ADELENKA 18. 4. 2014 17:48
Dobrý den, také nakupuji na stránkách vinotipu už rok a vždy dostaneme skvělou zásilku chutného vínka. Miluji vína z německa a to hlavně ryzlink.
Odpovědět To se mi líbí0
andrea 13. 4. 2014 15:37
ahoj ano já s ním mám skvělou zkušenost a jsem s ním více než spokojena, po Praze mají rozvoz vín zdarma, což se mi stalo snad poprvé, že bych neplatila dopravu. Já mám moc ráda ryzlinky, tak pro mě jsou tyto stránky jak stvořené! I všem našim známým zatím vína od nich chutnala!
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu