Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Vlhčené ubrousky

Libuska 31. 7. 2009 8:34
Ahoj děvčata, zajímalo by mě, co si myslíte o vlhčených ubrouskách, co se s nimi utírají dětské zadečky. Často vidím, že jimi maminky utírají dětem i ruce nebo obličeje, když se ušpiní na hřišti. Osobně si myslím, že to nemůže být moc zdravé - ubrousky se mi osvědčily jako skvělý čistič sporáku - fakt to zkuste, jenom přejedete a špína je pryč, i ta dávno zaschlá! Kam se hrabe jar nebo cif! Říkám si, jaká to musí být žíravina!
Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
kamilka 23. 3. 2016 14:19
Tak na sporak jsem je tedy nezkousela, na rucicky obcas taky pouzvam ale na pusinku ne, to radsi zajdu nekam do restauracky a umyju male pusinku vodou nebo mam vodu s sebou. Ubrousky ale hlavne na zaddecek, objednavam je z internetove drogerky uz enjakej cas, ve velkem, tak jich mam dost i do zasoby. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Marketa1 30. 4. 2010 7:41
Ahoj.....tak to ja s nimi utirala i prach :-D jinak utiram maličké zadecek,rucicky a pusinku.
Odpovědět To se mi líbí0
Very 27. 10. 2009 19:13
Já už je na sporák taky vyzkoušela, a nevyčistilo mi to vůbec nic. :-) Tak nevím, že bych měla blbou značku? :-D
Odpovědět To se mi líbí0
beatta 26. 10. 2009 18:26
My synovy utíráme vlhčenýma ubrouska i pusu a žádný problém v tom nevidim
Odpovědět To se mi líbí0
Luca83 16. 9. 2009 18:05
Používáme je jen na zadeček, ruce a pusu myjeme vodou. Na sporák jsem je nezkoušela, ale fungují na bílou koženou sedačku :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Eliška 13. 9. 2009 9:02
Zkusila jsem je na sporák a fakt to funguje.. :-\ . Přiznám se, že je také na malého hodně používám a mám je stále po ruce. Teď si to asi rozmyslím. Na zadeček ano, ale na pusu a ruce už néééé =-O
Odpovědět To se mi líbí0
Libuska 3. 8. 2009 12:13
Ta voda ve spreji je dobrej nápad. Já ty ubrousky použiju teď už opravdu jenom když malá sáhne tátovi do výfuku od motorky nebo do něčeho podobně jedlýho. Samozřejmě na zadeček, to jo.
Odpovědět To se mi líbí0
Karlicka79 1. 8. 2009 6:58
Jako hlídačka dětí jsem s nimi teda otírala ruce pořád a pusu taky. Kamarádka si nosí nějakou nevlhčenou věc a stříká jí vodou ve spreji, že voda je voda a není tam nic chemického. Tak nevím :-!
Odpovědět To se mi líbí0
hejlovat@seznam.cz 31. 7. 2009 21:01
Ahojky, tak sporák jsem s nima opravdu umýt nezkoušela :-D Vlhčené ubrousky jsem používala pro prcka už od narození. Nosila jsem je pořád u sebe do té doby než si začal mýt ruce v umyvadle(jsou nám teď 2 roky). Ale i te'ď nosím ubrousky sebou. Když se venku ušpiní od písku nebo jí ovoce venku a voda není po ruce, tak si myslím, že otřít pusu a ruce vlhkým ubrouskem je lepší než nechat ruce špinavé (hrozba žloutenky). =-O
Odpovědět To se mi líbí0
ajisu 31. 7. 2009 10:05
Ahojky tak to jsem nezkoušela a taky jsem docela překvapená :-! na co vše se to dá použít.Já to používám jen na zadeček,když je fakt nouze tak na ruce.Když to je pro děti tak by to vadit nemělo.
Odpovědět To se mi líbí0
Kristýna 31. 7. 2009 9:44
Ahoj Libuško,máš pravdu,já ubrousky použila taky na sporák :-D a to po před tím moje dcerka několikrát vytáhla ubrousek a strkala si ho dopusy,hned jsem jí ho vzala,protože jsem si s ním utírala ruce a pak jsem si olízla ruce,zkusila ksem to ;-) ,pěknej hnus,holky vážně zkuste to,je to jak saponát,rozhodně tím malé utírat ruce(pak si je strká do pusy) ani pusu nebudu utírat,jinak jsjem s nima dokonce uklidila skoro celou koupelnu,na dlaždice na zem jsou taky výborné :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu