Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Voda redukovaná vodíkem

ADELENKA 18. 4. 2014 17:14
ahojky ráda bych se zeptala jestli máte někdo zkušenosti s vodou redukovanou vodíkem? Jelikož mám veliké problémy s bolestí hlavy a únavou, pomáhá Vám na to tato voda? A kdy byly vidět vysledky?
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
františka 27. 9. 2014 10:18
@Jaja Ahoj jsem ve třetím měsíci těhotenství a mám neustálé problémy se zažíváním a nevím, co bych měl dělat, mohl by jste mi tu někdo poradit, co bych měla dělat?
Odpovědět To se mi líbí0
Jaja 16. 9. 2014 9:36
ahoj já jse trpěla na bolesti hlavy velice dlouho, dokud jsem právě nevyzkoušela vodu redukovanou vodíkem. A u mě to opravdu zabíralo, sice jsem nevěřila vlastním očím, když jsem viděla pokroky, týden za týdnem. A to jsem to užívala jednou před snídaní a pak před večeří, každý den! A po měsici jsem si už vůbec nevšímla bolestí hlavy, jelikož už žádné nebyly.
Odpovědět To se mi líbí0
věrka 25. 8. 2014 23:03
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár věcí chtěla bych pro sebe něco začít dělat. Jelikož chodím z práce neustále unavená a začínám mít veliké problémy s šedým zákalem, nic mi na to nepomahá a hrozí mi operace, kterou bych opravdu nerada podstoupila, ale už nevím co bych s tím měla dělat. Co by jste mi na to mohli poradit?
Odpovědět To se mi líbí0
dáša 19. 8. 2014 15:35
@Veronika ahoj já už jí užívám od druhého měsíce těhotenství a vše proběhlo v pořádku i porod Petřík se narodil zdraví. Začala jsemjí pít kvůli nevolnoste a bolestem a vše se zlepšilo!
Odpovědět To se mi líbí0
Veronika 18. 8. 2014 15:47
ahojky jak dlouho užíváte vodu redukovanou vodke? Chtěla bych jí taky začít užívat, jsem v druhém těhotenství a mám veliké problémy s nevolností.
Odpovědět To se mi líbí0
Majk9 27. 5. 2014 20:42
Diagnóza Diabetes mellitus 2. Stupně. Když mi syn donesl domů sáčky s vodou, pohádali jsme se. Zaručených přípravků na snížení cukrovky jsem fakt vyzkoušel už hodně a nepomohlo mi nic. Vodu jsem nakonec začal pít, abych synovi udělal radost. Po týdnu jsem cítil daleko víc energie a nebyl jsem zdaleka tak unavený. Po 2 měsících a opakovaných kontrolách mi cukr nelítal nahoru dolů, cítím se dobře a celková dávka inzulínu mi byla snížena.
Odpovědět To se mi líbí0
anežka 24. 5. 2014 10:54
Ahoj, na kolik vás přišla jedna dávka, zdá se mi to dost drahé pro důchodce, opravdu to zabírá? Jsem diabetik.
Odpovědět To se mi líbí0
inka 18. 5. 2014 17:14
ahojky o tomto slyším poprvé, koukám že je to veliká škoda, tak bych ráda se o tom dozvěděla, co nejvíce, kdo by mi tu mohl s tímto nejvíce poradit? A na co všechno to pomahá? A kdy bych si jí mohla zakoupit? A jak dlouho jste to úžívali, než jste viděli u sebe nějaké pokroky? A je to tedy opravdu, tak účinné? Už jsem toho vyzkoušela spoustu a vždy když jsem měla pocit, že se to lepší, tak jsem byla na omylu.
Odpovědět To se mi líbí0
Bara 27. 4. 2014 9:28
Ahoj také ho užívám , vodu můžete pít v dávce 1-2 sáčky denně, v žádném případě se nemusíte obávat. Vodík je jediný prvek, který je považován za zcela bezpečný v jakémkoliv množství.
Odpovědět To se mi líbí0
olga 22. 4. 2014 17:54
ahoj já s ní zkušenosti mám, mě tedy pomáhá a už prvních výsledků jsem si začala všímat hned po prvním týdnu, užívám jí dvakrát denně a to vždy před jídlem. Cítím se daleko lépe a hlavně si konečně úžívám každý den s dětmi a nejsem tak mrzutá.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu