Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Vozík za kolo - Charriot nebo Croozer

Karlicka79 1. 8. 2009 6:17
Milé maminky, potřebovala bych poradit s výběrem vozíku pro naše dvojčátka. Rozhoduji se mezi značkami Charriot a Croozer s dokoupeným odpružením a vložkami Weber. Charriot má pár vychytávek (boční větrání) a je celkově užší a menší - takže manipulace je jednodušší. A to odpružení je prý kvalitnější. Na druhou stranu se mi zdá, že v tom Croozeru mají děti víc místa po stranách i před ssebou. Charriot vyjde asi o 5 tisíc dráž. Jaké máte zkušenosti?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
mečounek 30. 9. 2009 18:13
Ahojky, nevíte někdo o nějaké půjčovně vozíků za kolo? Praha, Praha - východ. Chtěla bych to napřed vyzkoušet, jak mi v tom děti vydrží, jestli se jim to bude líbít. Staršímu synovi je teď rok, plánuju to až na jaro, stejně jsem teď těhotná. Ale na jaře jsem si říkala, že vyvezu obě děti ... a budu tak hubnout poporodní kila :-\
Odpovědět To se mi líbí0
Murečka 3. 8. 2009 9:27
Ahojky, můžu napsat jen naši zkušenost s croozrem. Odpružení jsme nedokupovali, jen lehátka Weber, a jsme moc spokojeni. Zatím s ním jezdíme jako s kočárkem, máme ho na takové to "horší" ježdění - do lesa, na polňačky apod. Na kolech vyrazíme až tento týden, tak pak písnu. Ale zatím musím říct, že spokojenost je fakt veliká. V sobotu jsme sundali ty lehátka, protože holky už se pokouší sedět(je jim 9,5m, v croozru jezdí od 7m), takže tam mají najednou hrozně moc místa :-) . Nevím, jak by se nám jezdilo s odpružením, ale holky nijak neprotestujou u nějakýho toho drncání (a že s nima teda někdy jezdím croos-country :-D ). Na chariota jsem slyšela samou chválu, ale pro nás byl moc drahej, tak jsem nad ním ani neuvažovala.
Tak přeju šťastnou ruku při výběru :-) .
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu