Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Vrstvení oblečení v zimě ve škole

Nosí vaše děti v zimě pod kalhoty do školy punčocháče, nebo spodky, nebo nátělník pod triko? Syn tento týden začal nosit punčocháče a tvrdí, že ostatní spolužáci nic pod gatě nenosí.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@Jaja Jajo - máš divnou představu, ještě jsi neviděla silonky ???, je to běžné oblečení pro ženy i pro může- dívky i chlapce, jsi v oblékaní zaostala, je to nejlepší oblečení- já nylonky nosím stále a to již v 75 letech, bez dalšího spodního a vnějšího prádla po celý rok, kromě léta jak doma tak i venku při různých pracích, jsou lepší než nosit tepláky- zahřeji nohy a jsou poddajné při pohybu, akorát když jdu mimo domov tak si na ně obleknu kraťasy a triko- je škoda, že se v nich nemůže chodit jen tak i na veřejnosti.
Odpovědět To se mi líbí2
Ne nenosí. Zatím neni taková zima. Pokud bude minus 15-20 tak bude mít legíny rozhodně ne siionky. Ty si neumím u kluka představit.
Odpovědět To se mi líbí0
Je to nesmysl, řada chlapců nosí punčocháče ale převážně silonky, mám o tom osobní zkušenosti, zvláště ti kteří jezdí s rodiči na hory lyžovat jsou na ně zvyklí, protože i jejich rodiče nylonky při lyžování používají, jsou tenké pro pohyb velmi dobré, je v nich teplo po celou dobu lyžování. I mnozí sportovci v zimním období nosí neprůhledné punčocháče, jako běžci pod kraťasy, nebo fotbalisté pod dres-pořiďte mu silonky tělové barvy a ponožky do bot, uvidíte tu změnu zvláště při vyučování jsou pohodlnější a venku má nohy v teplé. Dříve to bylo s čepicemi, kdy se vrstevníci posmívali těm kdo čepici nosil, přišla jiná doba a dnes mají čepice všichni i ještě bundu s kapuci .Je to jenom si na punčocháče zvyknout a zdraví je především-silonky jsou vhodné jak pro muže tak i pro ženy, není nutno shánět mužské postačí dívčí
Odpovědět To se mi líbí10

Diskuze

Doporučujeme