Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Výbavička do porodnice...

Ahojky chtěla jsem se zeptat,co si mám zbalit pro miminko do porodnice a na odchod z porodnice,prosím přesně jaké věci....Hledala jsem to na netu ale tam mi to pořád ukazovalo výbavičku celkově,...Sice je to možná prkotina ale rodim poprvé a vůbec nevím co mám vzít pro mimčo do porodnice,jsem z toho celá nějaká zmatená,prosím pomůžete mi nekdo??? O<img  class=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" /> O<img  class=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Celkem 16 odpovědí Zobrazit jako strom
@zuzkadolka Ahojky,ten papír o tom jméně už mám a máme to vyplněný,a taky jsem dostala od doktorky ten papír co ssebou vzít do porodnice,a v kolikátým týdnu jsi porodila???
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,tak jak se daří?Já jsem to prohlášení o jménu dostala od doktorky i ś papírem co si sebou vzít do prodnice.Já jsem šla ve středu 4.11.na kontrolu a v pátak už jsem rodila.Takže můj přijel zamnou a vypisoval tam ty papíry.Pak přišel za mnou aby jsme se rozhodli jaké dáme jméno miminku.Tak vidíš já jsem neměla nic připraveného a nic se nestalo.Vše zařídil můj a nedokoupené věci koupilli babičky.Tak se měj pěkně a hooodně štěstíčka,rychlí porod a pak napiš.Ahojky.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojí, jestli myslíš, kolem tatínka, tak na matrice. Papír, co potřebuješ do porodnice se jmény, tak dostaneš jak na matrice tak i u doktora..
Odpovědět To se mi líbí0
Jako o jméně?To davají na matrice.
Odpovědět To se mi líbí0
@petra beranova Nám to dala paní na obecním úřadě........ :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,tak jsem se zeptala a pani vrchní mi ochotně dala seznam věcí které k nim budu potřebovat,takže o víkendu se pro jistotu pomalu zbalím,abych to měla všechno hned při ruce,kdoví třeba se malému bude chtít dřív tak abych to potom nescháněla vše na poslední chvíli,je asi dobré to mít připravené dříve...Jsem ted ve 32tt...No a chtěla jsem se vás zeptat,mám tady napsáno že budu potřebovat "PROHLÁŠENÍ K NAROZENÍ DÍTĚTE"nevíte někdo kde to seženu???Jo a mimochodem moc vám děkuji za odpovědi... <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, protože jsem 2x rodila v zimě, tak podruhé jsem si vzala k noční košili i kalhoty od pyžama a teplé ponožky (mimo jiné osobní věci).
Bylo mi tepleji a i v těch kalhotech jsem se cítila líp ;-)
Tak rychlý a bezbolestný porod ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
No určitě bude fajn,když se zeptáš v porodnici,u nás v Olomouci dokonce dělají exkurze na porodní sály a na oddělení šestinedělí a vše nám ukázali a řekli a sestřička nám s radostí zodpověděla všechny otázky,a tak si myslím,že to bude všude,myslím ty ochotný sestřičky a už sem slyšela z hodně míst,že ty prohlídky porodních sálu jsou i jinde
Odpovědět To se mi líbí0
děkuji za odpověd,já budu rodit v Příbrami,asi bude nejlepší když se tam zeptám...papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj přesně i to já jsem měla za problém.Taky jsem nevěděla co mám vzít.Záleží na tom v které porodnici chceš rodit.Já jsem rodila ve Zlíně a potřebovala jsem jen pemprsky a věci pro mimi až v den odchodu.Jinak nic.Jo a pro sebe si vem kalhoty které jsi nosila před otěhotněním.Já jsem šla jen na kontrolu a už si mě tam nechaly.Za dva dny jsem rodila.A jak jsem odcházela tak mi ty kalhoty málem spadly na zem.Tak hodně štěstíčka.
Odpovědět To se mi líbí0
Všem moc dekuji za odpověd.... ;-) <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
No to je pravda,mě dali v porodnici,jen plínku kterou dali malé naž mi ji přinesli a jak jsem ji měla pak už na pokoji u sebe,tak sem musela mít svoje plíny,ubrousky i krém,no prostě všechno.A na oblečení jsem měla bodičko,dupačky a pak kabátek a pro jistotu ještě jeden teplejši overálek,ale protože nebyla nějáka velká zima když jsme jeli domu,tak jsem dala malou do autosedačky bez overálku a zakrila jí ještě dečkou a bylo.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Já v podstatě to samý jako Makéta, ale bacha na to - někde ti prý nedají na mimčo v porodnici ani plínky, ani oblečky - musíš mít svoje. Určitě se zeptej přímo v tvý porodnici, fakt se to liší... :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuji za odpověd <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
:-) já jsem od TÁBORA a do porodnice jsem malému nic nebrala.Plínky jsme tam dostali.a oblčení na odchod mi přivezl manžel ,když pro nás jel. Měla jsem--- bodynko ,overel---nebo dupačky,pak kabátek a bud slabou kombinézu,nebo teplejší overal.Pak čepičku. a deku do autosedačky. Ale měli by ti dát seznam v porodnici co si vzít,tady ho dávaj. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
Mimochodem termín mám 10.dubna <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Nebudete se cítit dvakrát dobře. Hlavně s tímto pocitem nezůstávejte sami. Potřebovali byste si s někým…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Magdalena, Magdaléna, MagdaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu