Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Výběr kočárku

Ahoj maminky, s přítelem čekáme mimčo, tudíž nás čeká i výběr kočárku. Takže bych chtěla poprosit o nějaké doporučení, do jaké značky jít. Jelikož plánujeme děti alespoň dvě, tak bych chtěla pořídit něco opravdu kvalitního, co vím, že vydrží, takže na ceně nám ani moc nezáleží.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Mohla bych se zeptat, jaký si nakonec vybrala ? Podle datumu už bude mimčo na světě a momentálně bych ocenila nějakou radu, protože taky teď vybírám kočárek a ač jsem si myslela, že to bude jednoduché, tak jsem se teda pěkně spletla.
Odpovědět To se mi líbí1
Hlavně nekupujte ten samé tyčky, šrouby a matice. Správný kočárek musí mít hlavně dobré pérování a kvalitní kolečka, kodrcání po nerovných chodnících miminku nesvědčí. My jsme měli dvojkombinaci, pohodlný hluboký (i kvůli fusaku na zimu) plus sporťák a na pozdější cestování "golfové hole". Značku si, bohužel, nepamatuji, ale myslím si, že v příslušném obchodě vám určitě dobře poradí a hlavně vás nechají si vybraný kočárek povozit. Přeji hodně štěstí, zdravé mimčo a pohodu.
Odpovědět To se mi líbí0
Osobně jsem moc spokojená s kočárky Inglesina - měla jsem Magnum (ten se už nevyrábí), jako hluboký, byl úžasně velký a hlavně se s ním dalo skvěle jezdit i v terénu a pak Zippy jako golfky, tam musím ocenit hlavně lehkost a skvělou skladnost, např. při cestě busem... ;-)
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Střelec Prahnete po dalších změnách na vzhledu domu. Vysnili jste si dokonalý příbytek, který bude ideálním…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ilona, Sebastian, Sebastián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu