Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Výběr kočárku

Ahoj maminky, s přítelem čekáme mimčo, tudíž nás čeká i výběr kočárku. Takže bych chtěla poprosit o nějaké doporučení, do jaké značky jít. Jelikož plánujeme děti alespoň dvě, tak bych chtěla pořídit něco opravdu kvalitního, co vím, že vydrží, takže na ceně nám ani moc nezáleží.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Mohla bych se zeptat, jaký si nakonec vybrala ? Podle datumu už bude mimčo na světě a momentálně bych ocenila nějakou radu, protože taky teď vybírám kočárek a ač jsem si myslela, že to bude jednoduché, tak jsem se teda pěkně spletla.
Odpovědět To se mi líbí1
Hlavně nekupujte ten samé tyčky, šrouby a matice. Správný kočárek musí mít hlavně dobré pérování a kvalitní kolečka, kodrcání po nerovných chodnících miminku nesvědčí. My jsme měli dvojkombinaci, pohodlný hluboký (i kvůli fusaku na zimu) plus sporťák a na pozdější cestování "golfové hole". Značku si, bohužel, nepamatuji, ale myslím si, že v příslušném obchodě vám určitě dobře poradí a hlavně vás nechají si vybraný kočárek povozit. Přeji hodně štěstí, zdravé mimčo a pohodu.
Odpovědět To se mi líbí0
Osobně jsem moc spokojená s kočárky Inglesina - měla jsem Magnum (ten se už nevyrábí), jako hluboký, byl úžasně velký a hlavně se s ním dalo skvěle jezdit i v terénu a pak Zippy jako golfky, tam musím ocenit hlavně lehkost a skvělou skladnost, např. při cestě busem... ;-)
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu