Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Výchova dvojčátek

Lucie Hartigová 25. 7. 2009 14:35
Vychovávat dvojčat odděleně nebo je brát jako dvojčat. Je na to dost názorů: že dvojčata se mají oblékat stejně, mít stejné hračky atd.... Jiný zase doporučují aby mělo každé dítě svojí vlastní identitu <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/29.gif" />
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
OffereThofs 15. 11. 2009 9:45
Hi, I just became a part of this community here and I would love to be a part of it. Just love the environment here. Great job by the admin and every member around.

I like the quality of posts provided by memebers and plan I can do that for you all too. Just to start off, I found a great website named
best home business opportunity that reviews several cool internet home business opportunity. Anyway site owner earn's more than 500$+/day. He found some very cool work at home based business opportunity.

Because I found that these home business ideas worked for me I decided to post it here so you also can earn some extra bucks in your free time. Owner of this website also discovered very simple opportunity get some extra money just taking surveys for money. Anyway if you need to make some extra money feel free to check out this website. Hope you guys like it.

Anyway, look forward to great conversation and hanging out here often.
www.home-businessreviews.com
Odpovědět To se mi líbí0
TonoAgoclog 13. 11. 2009 14:23
Get great web traffic using best xrumer service blast today. We are able post your custom post to thousands of forums around the web, get insane amount of backlinks great web traffic in shortest time.
xrumer service

http://xrumerservice.weebly.com
Odpovědět To se mi líbí0
Arrankcocrell 1. 11. 2009 9:56
Anyone heard about google money pro programm? I accidently came accro this website google money pro scam
author claims that this ebook can teach you to earn money with google adwords. What do you think is it real or no. Anyone bought it? I don't want to loose money again. BTW sorry for offtopic!
Odpovědět To se mi líbí0
Phergehaf 1. 11. 2009 6:37
Maybe anyone have thoughts what are good benefits of buying ready made affiliate websites? yesterday I'm was thinking to purchase one? Can someone suggest any great forum to read some more reviews or thoughts which website can give me large income? For example this website
website affiliate - owner told that he had very great profit using these turnkey websites. He told that he makes profits many thousands of dollars each month with these websites. if you have any info feel free to post reply.
This is website I need your opinion
http://www.home-businessreviews.com/Turnkey-Affiliate-Website...
Odpovědět To se mi líbí0
lili77 19. 9. 2009 21:48
Výchova dvojčat je někdy opravdu složitá...Mám dvojvaječné 11 městíční holčičky. Každá je opravdu jiná a i povahy mají rozdílné. Dá se říci, že je strojíme každou jinak, ale je to samozřejmě také tím, že finanční situace není úplně nejlepší (asi to znáte....vše dvakrát). Máme přísun oblečení od kamarádek a známých po jiných dětech. Ale spoustu toho nakoupí babičky (a ty samozřejmě stejné, občas v jiné barvě)..S hračkama mám zkušenost takovou, že obě chtějí to samé a pak si to berou navzájem. Ale na druhou stranu se tím naučí si hračky půjčovat.....Zatím mají některé hračky 2x....ty dražší budou mít bohužel jen jednou a pak teprve nastanou boje :-\
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu