Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

výlety nejen s dětmi

Ahojte maminky, stále je čas prázdnin a léta i když to tak občas nevypadá. Jak jste trávili nebo se chystáte trávit volný čas s dětmi. Jaké výlety jste asolvovali, kde se vám líbilo a co jste viděli. Chodíváte na výlety autem? Busem? Vlakem? Budu se těšit na příspěvky :)
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
A co takhle na výlet vláčkem? Krušné hory jsou krásné https://www.bilinsko.cz/3-tipy-na-vylet-vlakem-do...
Odpovědět To se mi líbí0
Přemýšlíte kam s dětmi na výlet? Inspirujte se na Špacírku s dětmi! http://spacireksdetmi.cz/..najdete nás i na facebooku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, tady jsem našla pár tipů, některé vypadají moc dobře..http://testovanonadetech.com/fun
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, většinou jezdíme na dovolené autem, na kratší trasy i vlakem, malému se vláčky líbí. Sice zatím jezdíme jen s ČD, a to CityElefantem, ale už se chystáme i na RJ. Viděla jsem,, že tam mají nějaké hrací koutky, tak bych to chtěla omrknout
Odpovědět To se mi líbí0
@Carina475 děkuji pěkně, hned se do toho pustím. Tys členům clubu? Kde a jak se dá zaregistrovat?
Odpovědět To se mi líbí0
@amanda777 víš co těch slev je víc, bylo by toho hodně kdybych to tu měla vypisovat, stačí když si koukneš stránku, kterou zmiňuje laura (le.cz) a tam najdeš vše co potřebuješ o aktuálních slevách, o zvýhodněných balíčcích, o jejich věrnostním smile clubu, trasy, třídy a podobně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Laura ještě jsem o společnosti leo express neslyšela, RegioJet jsem zaslechla, protože to má student agency a s nimi cestuje známá. Sleva na vstupné krásná, mají i více takovýchto slev na jiná místa?
Odpovědět To se mi líbí0
@Carina475 máme zkušenosti s několika společnostmi, jako ČD, RJ, LE a podobně. Máme syna na vozíku, někdy je cestování dost složité pokud k tomu nejsou vlaky přizpůsobeny a malý autem vždy chodit nechce. Z toho co máme vyzkoušené jsme se asi nejlépe cítili s le.cz, pak RJ a nakonec ČD.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj, tak toto léto jsme poprvé na doporučení známé vyzkoušeli výlet vlakem se společností leo express. Dlouho jsem nebyla v Olomouci takže jsme šli tam i s návštěvou Zoo, díky ním jsme měli 50% slevu na vstupné a jízdu zoo vláčkem zdarma. Mají čisté, tiché, pěkné vlaky. Byla to velmi příjemná cesta.
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Beran Profesně se snažíte a moc vám to prospívá. U kolegů jste opět oblíbení a šéf je z vašich výkonů…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alice, Severín

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné