Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Vynikající kartářka z Prahy

Dnes jsem četla někde na netu diskusi o kartářkách a jak je těžké najít dobrou opravdovou kartářku. Já jednu velmi dobrou znám je to MissElla a chodím k ní už docela dlouho. Cítím se u ní vždy velmi dobře a přiznám se, že se mi od ní nikdy nechce. Na poprvé jsem byla jen zvědavá a moc od toho neočekávala, ale když ona mi řekla věci, které jsem nikomu jinému neřekla až mi šel mráz po zádech. Hodně lidí tomuhle nevěří a já to chápu, ale na ní nedám dopustit. Mám sestřenici, která každý rok chodí k jedné známé kartářce a tu mojí leta ani zkusit nechtěla, že má svojí a je dobrá. Tento rok v léťě k té mojí zašla a nechápala, jak vše věděla. Poté mi vyprávěla, jak hltala každé slovo a , že je má kartářka báječná . A je to pravda. V čem je jiná než-li ostatní?? Nevykládá z pršíkovek či tarotových karet, ale má svoje osobní karty a jsou hodně zajímavé. Já vykládat neumím, ale po té době co k ní chodím už i já vidím, že když mluví třeba o práci karty o práci opravdu na stole jsou vyložené atd. Je to velmi zvláštní výklad, ale mě to vždy naprosto dostane. Navíc, čím mě opravdu dostala, že jí nejde o peníze. Nikdy si nic neřekla, je ale tak dobrá a já tak spokojená, že jsem jí vždycky něco nechala. Moje kamarádky, které k ní chodí jsou na tom stejně. Já osobně jsem ráda, za to , že mi věnuje svůj čas a svůj dar, že ráda přispěji. Chtěla jsem to sem napsat. Výborné kartářky jsou, ale člověk musí mít to štěstí a dozvědět se o nich. Chtěla jsem se s Vámi podělit o svých zkušenostech. Když jsem o ní vyprávěla kamarádkám, začaly k ní chodit a myslím, že nejlepší je, když Vám někoho člověk doporučí z vlastní zkušenosti to já právě tímto článkem chci. Moje kartářka je MissElla a kontakt na ní Vám ráda pošlu vzkazem. Přeji krásný den všem .
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
Daleko lepší než 100 kartářek je využití spánku. Jako to prováděli v antickém egyptě a řecku. Nebo něco podobného provádí na východě pod názvem sankalpa. Jsou to velmi jednoduché a účinné postupy a ukáží co bude daleko lépe než jakékoliv jiné metody. Jen tak namátkou jeden upravený postup. Večer před usnutím ve své postýlce se uklidním a uvolním. Nejlépe jogová pozice šavasana. Leh na zádech, zavřené oči, ruce volně podél těla...etc. Vše musí probíhat naprosto v klidu a nenásilně, v opačném případě budu mít problémy s usnutím což tak nějak ruší efekt. V myšlenkách se zaměřím na to, co budu dělat druhý den ráno. Mytí, snídaně, cesta do zaměstnání, co asi budu provádět v práci. Nebo cesta na zahrádku.... atd. Při pravidlném opakování mohu ve snu často vidět co se mi skutečně může přihodit. Lze doplnit dalšími způsoby např. v myšlenkách vstanu, projdu se po pokoji, vyjdu ven a jdu na nějaká mně dobře známá místa. Po určité době tělo usne. Při pravidelném opakování můžu uvidět co se kde skutečně děje.Pro vážné zájemce, pokus lze doplnit praxí za bdění.Představuji si, jak se rukou dotýkám různých předmětů a snažím se s nimi pohnout, ale ruka při tom musí zůstat v klidu. Výsledky mohou být velmi zajímavé.
Odpovědět To se mi líbí0
@martnka Ahoj,Zkousela jsem napsat mail, ale bohužel žádná odezva :(
Odpovědět To se mi líbí0
@martnka Ahoj,Zkohswla
Odpovědět To se mi líbí0
@Irena Také poprosím tedy o kontakt na kartáčku MissElla.
Odpovědět To se mi líbí0
Jee moc super článek o kartářce, jsem založená na ezoterii a psychologii, tak moc k ní ráda zajdu. A jelikož jsem z Prahy, tak o to víc mě to těší. Doposud jsem měla kartářky, které mi toho moc neřekly nebo nevyvěštily a musela jsem za nimi dojždět i za Prahu nebo si zavolat přes telefon a sebralo mi to spoustu peněz. Děkuji Edit za příspěvek
Odpovědět To se mi líbí0
Prosím o kontakt na kartářku MissElla. Děkuji moc
Odpovědět To se mi líbí0
dobrá kartářka 3pavlita1@seznam.cz
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Pokud to nemůžete ani v sobotu bez práce vydržet, udělejte změnu ve své domácnosti. Ale ani tam to…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jolana, Jolanta, Dolores

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu