Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

vysoká škola pro dítě

helena h. 19. 8. 2014 13:25
mám dotaz...v rodině teĎ aktuálně řešíme neúspěšné přijímačky na VŠ..vypadá to buď rok na jazykovku..což mi přijdou trochu vyhozené peníze a nebo začít platit soukromou školu. docela hodně jsem četla chválu na CEVRO institut? nemáte někdo osobní zkušenost? díky za tipy
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Zuzan 17. 8. 2015 15:40
@Mar Diky za typ, taky jste z toho delali ty scio testy? A pomohlo to k necemu? Nez se budu registrovat a platit to at vim…:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Mar 15. 8. 2015 18:55
@Zuzan Ja jsem je na netu hledala a nasla jsem je na strankach testsilnychstranek.cz no nazev uz mluvi za vse :-)
Odpovědět To se mi líbí0
ml 30. 7. 2015 11:45
Na Cevro studuje sestra v magisterském stupni, chválí si úroveň přednášejících, jde o dost známá jména (i když se tedy prý škole přezdívá "modrý vuml", takže trochu záleží na tom, jestli je to v souladu s politickým přesvědčením potenciálního studenta). Kvalitní jazykovka ale také nejsou vyhozené peníze, jen je třeba to brát jako opravdové studium a ne rok zašívárny.
Odpovědět To se mi líbí0
Zuzan 17. 7. 2015 11:08
Zdravim, i pro takovehle rozhodovani kam dal jsem slysela ze je dobre si udelat scio testy, zkouseli jste je nekdo? mate s nimi zkusenost?
Odpovědět To se mi líbí0
Sába 2. 5. 2015 10:57
@Vladislava na jakou a kolik platís za skolené?
Odpovědět To se mi líbí0
Vladislava 21. 4. 2015 11:10
Náš syn chodí na americkou universitu do Brna. Hledali jsme školu, která má dobrou pověst a bude se mu dobře hledat práce, aby ho bavila.
Odpovědět To se mi líbí0
i.lenka 21. 8. 2014 14:02
no já na soukromé škole nevidím nic špatného. cevro studuji při rodičovské a dá se to docela v pohodě..jako je třeba mít někoho na hlídání, ale čas si vždy najdu...to tvůj bratr ale řešit naštěstí nemusí...tak proč by si nemohl užívat studentského života...jen ať tam jde..může třeba vyjet i na erasmus, nějakou stáž apod. a rodiče aŤ neřeší...i studentská půjčka u nějaké banky se dá
Odpovědět To se mi líbí0
Táňa 21. 8. 2014 9:40
No, nevim, jestli ti nějak poradím...manžel Cevro studuje dálkově při práci... a na dálkovym je teda spokojený, myslim, že si dost rozšířil obzory a snad ho čeká i povýšení v práci. Na vzdělání se dnes klade velký důraz, takže dle mého, pokud tvá dcera/syn má zajém o dané obory, šla bych do toho.
Manžel si lektory i osobní přístup chválí ;-) Škola i nabízí výjezdy do zahraničí, třeba by to pro tvé dítě bylo zajímavé ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu