Maminka.czDiskuze

Vysoký rodičovský příspěvek

tygrice 24. 10. 2012 17:42:49
Ahojte maminky.Prominte že vám sem do toho skáču.Ale na tu jednu ženskou musím taky reagovat.Je hrůza jak jedna ženská může kecat něco o tom jak mateřská a rodičovský příspěvek je dostačující.Není tomu tak.Já také bydlím na vesnici,Přítelova výplata jde na inkaso,nějaké jídlo a na benzín do auta.Na vesnici jsou jen drahé malé obchůdky.Unás je třeba jednota a je tak drahá že mám jen základní jídlo na jeden týden a nechám tam 1000 kč skoro za nic.Takže když dostane přítel výplatu tak jedem natankovat benzín do auta a musíme jet 30 km do nejbližšího města aby sme trochu ušetřili. Ty pepicekanezka se jdi vycpat se svýma kecama.Když sem já porodila tak sem ještě měla nárok na porodné takže sem mohla svému narozenému synovi koupit věci dopředu.Ale taky toho nebylo moc.Dokud bere maminka 7600 kč tak se to dá ještě jakš takš zvládnout ale jakmile je dítěti 9 měsíců tak to sociálka sníží na 3800 a to je už umění vyjít.Ty matky které bydlí ve městě to mají jednoduší.Nemusí se starat o dům,zahradu.Platí jen nájem se vším všudy.My bydlíme v domě a musíme topit plynem a někdy je to šílený když všechno zdražují.Navíc 3800 kč nestačí na potřeby dítěte.Vždyť jen boty na zimu stojí 700 kč jídlo vyjde ani nevím na kolik protože kdybych to měla počítat tak bych se akorát naštvala kolik obchodníci z nás dostanou peněz,oblečení je taky dost drahý i když to třeba kupuju ze sekáče na interneu.Jenom teď na podzim a zimu mě stály věci pro syna 3000 kč a to ještě kupuju větší aby mu vydržely třeba až do příštího roku.Takže pepicekanezka víš kulový o tom co my matky na vesnici musíme všechno zaplatit jen dětem.I maminky co sem psaly určitě ty peníze co dostanou od sociálky dají jen do dětí a ještě to nestačí.Vím o čem mluvím.Mám taky jen jedno dítě a sou mu už dva roky a čím je dítě starší tím sou věci a potřeby pro to dítě dražší.I můj přítel chodí řádně do práce a s tím co musíme ohledně baráku platit tak vycházíme jen tak tak.Někdy se snažím i něco ušetřit a to ještě se s přítelem uskromňuju.Syn vůbec nepociťuje že se s přítelem omezuju.Ale aspoň mám za co koupit synovi věci a něco budu moct malýho koupit na vánoce.Holky vykašlete se na takovou která ví kulový o tom jak je matkám které nevychází protože sociálka dává málo peněz.Je vidět že ta pepicekanezka má asi bohatýho chlapa ale nelíbí se mi jak takhle napadá nás matky co se snažíme vychovat jedno dítě a snažit se ho uživit i když sme doma.Je fakt ubohá.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme