Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Vystřelit chlapa na měsíc

janča maminka 29. 11. 2009 18:18
Ahoj holky, zakládám tuto diskuzi abysme se zde mohly vyvztekat - vypsat - prostě cokoli bude potřeba. Tak třeba já osobně mám chlapa, kterýho miluju, ale zrovna teď bych ho nejraději poslala prvním vlakem někam na Sibiř.... tak snad se nám uleví....
Celkem 88 odpovědí Zobrazit jako strom
Jana H. 12. 8. 2014 9:58
Já jsem si kvůli němu nechala propíchnout pupík a ani to neocenil. Řekl jen: Hm, dobrý :D Mně se to naštěstí líbí, piercing jsem nikdy nechtěla, ale jsem teď moc spokojená :)
Odpovědět To se mi líbí0
Lenka Hradecká 24. 5. 2012 15:51
Milé maminky, nenechte si ujít osobní zpověď paní Katky, která vypráví o svém dilematu, zda opustit manžela nebo setrvat v nefunčním vztahu kvůli svým dětem. O tom, jak se rozhodla a co jí její volba přinesla, se dočtete v článku: Katka (39): **Odejít od manžela, nebo zůstat kvůli dětem?** (http://www.maminka.cz/clanek/chovani-a-vztahy/k... ). Pěkný den
Odpovědět To se mi líbí0
elfinka 1. 2. 2010 22:11
Také jsem se dozvěděla,že i když mám novou rodinu,tak otce mého syna počítají k nám do rodiny a vypočítávají se tak různé dávky atd.Jako,že mám dva chlapy.Takže s náma jakoby bydlí.To jsem málem spadla ze židle,když mi to ta úřednice sdělila.Radím,nedávej ho do RL.
Odpovědět To se mi líbí0
elfinka 1. 2. 2010 22:05
Ahoj Petulko,já také narazila jen náhodou na tvůj dotaz!Musím ti napsat,že mám syna 7let a mám obrovské problémy z něj dostat nějaké peníze,vlastně mi nedává vůbec nic,je v rodném listě abějakou dobu jsem s ním žila jestli se to tak dá nazvat,ale jen nás vykořisťoval,peníze si ještě půjčoval ode mě místo,aby nám nějaké dal a když jsem šla do práce,tak jsem z něj nedostala vůbec nic.Nyní se snažím syna dostat do své péče ,ale on nechodí ani k soudu,takže se vše neustále odročuje a já už skoro dva roky jen čekám.Nikoho nezajíma,jestli mi něco dává a na úřadě,tam je jim to tuplem uktadené,ještě se ti vysmějí a řeknou ti,že jsi neměla mít děti.Že je to tvůj problém a neustále se odkazují na otce,který vlastně neexistuje,nevím ani kde bydlí a co dělá.Nakonec on otec nic platit nemusí a já nedostanu ani přídavky na děti protože má mého syna prý živit můj nynější přítel,i když není jeho otec.V Kocourkově žijeme,byla jsem na policii,na sociálce,ale nikoho nic nezajímá.Pokud budu chtít vyřizovat cokoliv co se týká syna,tak musím mít souhlas otce,který jak říkám nevím co s ním je.Nemám šanci ho sehnat,ale je v rodném listě.Lituji dne kdy jsem dovolila,aby v tom rodném listě byl.Přináši mi to jen prblémy a utrpení.To tu nebudu popisovat,jak mi syna unesl atd. a ja musím vysvětlovat sedmiletému klukovi,proč nemůže vidět tátu a jak to všechno je.Stydět se ve škole a na úřadech co jsem si to vybrala za partnera.Po mých zkušenostech bych chlapa,který mě opustí v těhoteství nechtěla už ani vidět,protože pokud ti nebude oportou nzní,tak později už vůbec ne.Být já tvoje máma a že už mám i malou dceru,tak stím člověkem vyrazím dveře a může si o mě myslet každý co chce.Já vím o čem píšu.Taky mi díky otci mého dítěte hrozí exekuce a moje rodina i můj nynější přítel se na mě za to strašně zlobí.
Odpovědět To se mi líbí0
p.u.c.i.k. 30. 1. 2010 22:11
Peťulka- náhodou jsem narazila na tuto diskuzi- můj názor je poradit se na sociálce(pokud by byli ochotný poradit) podle mě když neni uveden otec je to jednoduší v tom že máš nárok na vyší dávky od státu jako samoživitelko,kdežto když je otec uveden je to na něm a problém je že spousta otců alimenty neplatí (nevím jaké povahy je tvůj přítel) ale je pravda že teď všechno pořád mění,takže by se na to chtělo zeptat jak to teď opravdu je a pak se teprv rozhodnout.Držim palečky hlavně ať jsou děťátka v pořádku.
Odpovědět To se mi líbí0
zuzku 18. 12. 2009 13:28
J a co se toho soudu týče, tak tam budeš muset, pokud napadne určení otcovství!
Odpovědět To se mi líbí0
zuzku 18. 12. 2009 13:27
Ahoj Peti, z četných zkušeností vím, že se ten Tvůj ex nebude tak drát děti vídat. Ono to chlapy baví jen chvilku, hrát si na tatínka a kor u miminek si neví rady. Takže bych to tak neřešila - jen ať platí, když utekl, při první příležitosti! A hlavně se to časem uklidní a Ty to neuvidíš tak černě! Tvoje děti si zaslouží vědět, kdo je jejich otec. Ať už je jaký chce!
Odpovědět To se mi líbí0
Peťulka K. 17. 12. 2009 12:04
Tak až tak daleko to snad nedojde =-O Ale děkuju
Odpovědět To se mi líbí0
Very 16. 12. 2009 20:27
A pokud se nedohodnete......asi to bude muset rozhodnout soud, pokud by o to jeden nebo druhý požádal.
Odpovědět To se mi líbí0
Very 16. 12. 2009 20:26
To nevím jistě, ale myslím si, že u malých miminek se to nedá určit časově. Může si třeba pučit kočárek a za hodinku zpátky. Nejde určit čas, po který je bude mít. Takový prckové jsou závislý na matce...... to je jasná věc.
Odpovědět To se mi líbí0
Peťulka K. 16. 12. 2009 19:38
Děkuju za názor :-\ Trochu jsem to probírala s mamkou. Jde už jen o jedno. Od kdy a na jak dlouho? Naši jsou rozvedený a táta si ségru (4 roky) půjčuje třeba na 5 hodin. Jak je to u tak malých dětí? Protože přece jenom kojit by je těžko zvládl... 8-)
Odpovědět To se mi líbí0
Very 14. 12. 2009 13:44
'Tak to je velice těžké a složité. Je těžko radit, protože to je tak důležitá věc, kterou si opravdu musíš rozhodnout ty sama. Budeš si muset ty sama promyslet, co chceš víc....jestli fakt potřebuješ penízky, a tím pádem budeš muset přistoupit na to, že otec bude chtít dítka taky někdy mít až budou větší, a nebo to bez jeho peněz zvládneš, a tím pádem budeš mít pokoj od půjčování. No, kdybych nebrala ohled na peníze, tak já bych byla asi taková mrška, že bych asi chtěla mít děti sama pro sebe. Ale tím tě samozřejmě k ničemu nenavádím.....celou situaci musíš zvážít ty. A držím palečky, ať ti to vyjde tak, jak budeš opravdu chtít.
Odpovědět To se mi líbí0
Peťulka K. 14. 12. 2009 12:48
Ahojky, potřebuji poradit, ale nevim, kam se mám obrátit :'( Jsem v 5. měsíci, čekám dvojčátka, ale s přítelem jsme se rozešli... Řeším dilema, zda ho do papírů napsat nebo ne. Jde mi jen o finanční pomoc, ale zase mu je nechci půjčovat. Pokud některá víte, jak by se to dalo řešit, byla bych ráda... Jenom upozorňuji, že mimo mi platit 100%ně nebude, když je nebude vídat. Děkuju moc =-O
Odpovědět To se mi líbí0
Mart1na 1. 12. 2009 14:33
Zůstaneme věrné Verči a jdeme na Vánoce?!
Odpovědět To se mi líbí0
mija 1. 12. 2009 13:08
Mě to už nebaví pořád přepínat z vánoc na vystřelit.. :-D :-D :-D :-D , nemůžem to probrat na jedné diskuzi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0
mija 1. 12. 2009 13:07
daruji, za odvoz je to tvoje Veruško a možná tě i odvezuať si můžeš dát ten svařáček...
Odpovědět To se mi líbí0
Very 1. 12. 2009 13:00
Kdyby to šlo, já bych si od tebe Mijo klidně kousek vzala....dva kousky, na dva cecíky... :-D :-D ať to mám stejnoměrné...... :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Mart1na 1. 12. 2009 12:59
JJ, mám původní velikost... Určitě se dočkáš
Odpovědět To se mi líbí0
mija 1. 12. 2009 12:58
No můj si to moc nemyslí :-D :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0
mija 1. 12. 2009 12:58
Mart1, splaskly trochu????
Odpovědět To se mi líbí0


1 2 3 4 5

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu