Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Vyzvedávání dětí

Ahojte:)Můžu se zeptat, jak to máte s vyzvedáváním dětí? Co se týče kroužků a školek, vozíte je samy nebo partner? Pokud by existovala firma s profi řidičema a řidičkama, případně skupina jiných rodičů, kteří Vám dítko vyzvednou a při předání učitelce/vedoucí kroužku, využívaly byste je, případně kolikrát do týdne? Přemýšlíme s partnerem, že bychom chtěli tuto službu rozjet, když v okolí vidím, jak mamky a taťkové utíkají z práce a nestíhají.. Děkuju za názory :)
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@Anča Je to určitě zajímavý nápad. Odkud jsi? My s dcerou- jmenuje se taky Anička - jsme z Rožnova.
Odpovědět To se mi líbí0
@Jiří To mě mrzí Jiří a klobouk dolů před Vámi. Říkali jsme si, že by existovalo propojení s ostatními rodiči, kteří by dcerku vzali společně s jejich dítětem a nebo potom profesionální opatrovnice, které by děti doprovázely. Ale aby to fungovalo, musela by být služba zpoplatněna tak přibližně okolo 300. Tak přemýšlíme, zdali by to rodičům za tom stálo a pomohlo jim to..:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Jsem samozivitel - dceru vidím i vyzvedávám. Bohužel, když měla dva roky, máma jí zemřela. Je to všechno ve spěchu. Nevím a!e, jak si tu službu představuješ.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Vykročte vstříc pracovním úspěchům, které jsou na dosah ruky. Mnohé se vám již podařilo, ale k dalším…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Simona, Simeona

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné