Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

vztah s mladším klukem

Ahoj, už si nevím rady. CIT/ ROZUM? Co z toho má vyhrát? Je mi 20 a mám velmi ráda jednoho kluka. Jenže mé trápení tkví v tom, že je mu 16. Vím, že se říká, že kluci dospívají mnohem déle než dívky, ale u něho je to jiné. Já jsem teda nastoupila do prváku na vysokou ale vedle studuji ještě jednu střední, takže k mladším mám blízko. Ten kluk studuje taky v prváku na střední. Ale není to takový ten typický kluk u pc. Po škole chodí pracovat a nikdy jsem upřímně neviděla kluka (ať už v mém věku nebo v jeho), který by takhle makal a věděl co chce. Nechce se mě vzdát, říká, že to vydržíme a že na okolí se máme vyprdnout.... S pár kluky jsem chodila (staršími) ale nikdy jsem nezažila to, jak on se ke mě chová. Je mi s ním hrozně hezky. Jen pořád mi v hlavě naskakuje myšlenka "co okolí".... Chce za mnou stát a uvědomuje si, že studuju vysokou.....Seznámila jsem ho se svými kamarádkami a řekli, že nám to spolu sluší a že by max tiply, že je o rok dva mladší.... Ještě chci jen říct, že s tím klukem se znám už přes rok velmi dobře. Líbí se mi na něm jak je ohleduplný, pozorný, starostlivý, má rád děti a nevadí mu pořádná práce. Jeho rodiče to tak nějak vzali, jen si myslí, že jsem pro něho "jiná liga" (to je blbost, vždycky jsem chtěla kluka, který umí makat). Moje rodiče to ale nedokážou přijmout. Myslí si, že jsem úchyl a že je to zvrácené...... Byla bych moc ráda za vaše názory. Nedokážu nemyslet na to, co by na to řeklo okolí, i když by to tak být nemělo....Děkuji :)
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Pokud Vám za to stojí, tak se ho držte. Vy s ním chcete být a rodiče si ho určitě časem oblíbí. Těch pár let se s věkem ztratí. Je to přece Váš život! Jak a s kým chcete být je jen vaše věc 😉👍V dnešní době není jednoduché najít pracovitého cílevědomého kluka, který netráví většinu času u her na PC. Držím palce a vydržte 👍👍👍😉
Odpovědět To se mi líbí1
@Annie Děkuju za odpověď :) mám ho moc ráda. Rodiče to ví, i ho znají hodně dobře. No ono to nebylo z ničeho nic, že bychom se do sebe zakoukali, ale postupně. Známe se hodně dobře rok a půl. Teď jsme spolu necelý měsíc. Ví o tom jak moji tak jeho rodiče. Ale moje rodina to nedokáže přijmout (16 on 20 já) , nechápe mě a i se za mě dá se říct stydí. Tak nevím, jestli to opravdu není špatně (ten věk) .
Odpovědět To se mi líbí0
Jak dlouho už spolu jste? Jestli ty ho máš ráda a on rád tebe tak nevidím žádný problém. Máme sousedy , paní je 50 pánovi 30 a jsou spolu spokojení. Ví to jeho a tvoji rodiče? Jestli spolu zůstanete tak jim to co nejdříve řekněte. Hodně štěstí!
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Lev Mezinárodní den rodiny strávíte v blízkosti partnera, dětí a milovaných příbuzných. Momentálně se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sofie, Žofie, Sophie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné