Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Záhadné případy

Zuznakka 28. 5. 2014 18:48
Ahoj taky zbožňuju Záhadné případy, hrajeme je snad pořád! Je to taková legrace a skoro vždy doma vyhrávám! Hold detektivky to je moje parketa!
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
ela 27. 10. 2014 16:29
Ahoj my jsme to koupili synovi, ale teď v neděli, ale zatím jsme si u toho vyhráli z bratrem s Atlasem světa, docela dost jsem se nasmála, jelikož ty kvízy jsou luxusní, nevěděla jsem spoustu zvuků, pak jak jaké zvířáko vydává zvuky.
Odpovědět To se mi líbí0
Sandra 19. 8. 2014 15:58
Ahoj jééé to zní skvěle určitě by se to moc líbilo neteřince, už jsem tak dlouho přemýšlela, co bych jí koupila k šestým narozeninám, od kolika let to je?
Odpovědět To se mi líbí0
Silva 18. 8. 2014 13:31
Ahoj tak jsem díky Vám také koupila tento dárek Kubíkovi a musím říci, že jsem nečekala, že z něho bude tak nadšený, chvilku nám dalo než jsme pochopili, co a jak s elektronickou tužkou, ale teď už je to bez problémů a i já jsem si s tím v ten den moc krásně vyhrála, dala jsem mu s hudebními nástroji a bylo o super!
Odpovědět To se mi líbí0
Alice 26. 7. 2014 11:18
Ahoj všem doporučuji kouzelné čtení a to knížky Svět zvířat, O perníkové chaloupce, Atlas světa, Kouzelné hudební nástroje. K tomu si ještě musíte pořídit elektronickou tužky, která je krásná, dá se dobýt jako mobilní telefón. Jinak do tužky nahrajete knížky a pak už jenom vždy knížku zapněte pomocí doteku elektronické tužky na tlačítko zapout a pak už se řídit pomocí legendy.
Odpovědět To se mi líbí0
Gába 30. 6. 2014 8:55
Ahojky tak jsem slyšela dneska v metru, jak se dvě maminky bavily o kouzelném čtení, nebo jak se to jmenovalo a velice mě to zaujala, bylo mi blbé je vyrušit a zeptat se je, kde to koupili a na jakém principu je to založené. Ale byla jsem překvapená, když jedná říkala, že si s tím dcera vyhraje sama a jelikož jde do první třídy, tak jak to rozvíjí mluvení a poznávání.
Odpovědět To se mi líbí0
Jonáková 28. 6. 2014 11:27
Nazdárek už jsme tolikrát hledali něco, co by našemu synkovi udělalo takovou radost, miluje pohádku perníková chaloupka a tak jsme koupili na doporučeni úžasnou kouzelnou knížku ke které je ještě elektronická tužka a nejlepší na tom je, že knížka má čipy, které se tužkou spouštějí pomocí tlačítek.
Odpovědět To se mi líbí0
Monika 22. 6. 2014 14:30
Dobrý den, už nějaký čas hledám dárek pro moji dcerku zbožnuje zeměpis a moc jí zajímají kontinenty a oceány a já bych jí chtěla udělat velkou radost a koupit jí hru u které by se dozvěděla, co nejvíce věcí, máte nějaké nápady.
Odpovědět To se mi líbí0
Natalie 21. 6. 2014 11:57
Nazdárek právě jsem objevila úžasný dárek pro mého syna a to kouzelné čtení Atlas světa je to skvělý dárek, moc se mi líbí vyhraje si sám s knížkou a elektronickou tužkou !
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu