Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Zajímá tě cvičení a zdravý životní styl?

FoxFitFactory 7. 4. 2015 9:25
Ahoj, založili jsme projekt FoxFitFactory, kde najdete videa na procvičení celého těla i jednotlivých partií, zdravé recepty, články z oblasti fitness a mnoho dalšího! Sleduj nás a buď u zrodu nového projektu, který z tebe udělá pořádného "závisláka"! Chceš se dozvědět něco nového nebo si s něčím nevíš rady z oblasti zdravý a fitness? Piš do komentářů a na zajímavé dotazy rádi vypracujeme tématické články.Přidat si nás můžeš na FB i dalších sociálních sítích: https://www.facebook.com/foxfitfactoryVíce na: www.foxfitfactory.czTěšíme se na Vás!! Veronika
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Anička 13. 5. 2016 12:42
@Martina Detoxikační kosmetika to zní zajímavě. Ale nězdá s emi to protože kosmetika přeci obsahuje spoustu chemikálií. ALe třeba kdyby byla nějaká bylinná?
Odpovědět To se mi líbí0
Martina 10. 4. 2016 18:06
@Linda Ahoj a kterou přírodní kosmetiku používáš? Zajímala by mě i detoxikační kosmetika, slyšela jsem že je to perfektní věc.
Odpovědět To se mi líbí0
Burka 20. 3. 2016 17:49
Me na tohle kamaradka porad lanari aby jsme si zasli k vyzivovym poradcum, jsou opravdu tak dobri jak se rika a dokazi pomoci?
Odpovědět To se mi líbí0
Kája 4. 12. 2015 22:53
Já jsem vyzkoušela ze cvičení a ze stravy už snad všechno a stále nejsem spokojená, přemýšlím o nějakých neinvazivních procedurách na břicho a stehna, nevíte prosím o něčem v Karlových Varech? Vánoce se blíží, tak bych mohla dát manželovi tip na dáreček! :hmm: Děkuji, Kája
Odpovědět To se mi líbí0
Linda 29. 11. 2015 22:50
Já se snažím žít zdravě. Jím podle mě kvalitní potraviny a cvičím několikrát týdně. Snažím se i používat přírodní věci v oblasti kosmetiky.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu