Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Založit rodinu s "kamarádem"?

Ajinka-1 6. 6. 2013 14:24
Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Mám přítele, jsme spolu skoro 5 let, bydlení máme zajištěné a stále vylepšujeme, rozumíme si, máme společné přátele, miluje mě, já ho mám ráda, přitahuji ho, on mě ne. Jsme jako manželé po deseti letech, ovšem vyhovujeme si. Náš vztah je harmonický, i když z mé strany spíše přátelský. Vždycky jsem to tak měla... je mi 30 let, šťastně svobodná :) a uvažujeme už o založení rodiny. Byl by výborný táta. Je to dobrý nápad s tímto partnerem? Mám snad čekat na "Godota", tedy na někoho, kdo mě konečně uchvátí natolik, že se i zamiluji a budu s ním mít (doufejme) ještě i harmonický vztah nebo už se mám do miminka pustit nyní se svým současným, úžasným partnerem? Těším se na vaše názory.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
jj 29. 8. 2013 7:13
5let je dlouhá doba. To už většina párů zamilovaná neni a když si rozumíte, tak proč to bourat? Je asi lepší založit rodinu s kamarádem, než s floutkem, který tě poblázní a pak třeba uteče ;-) :-) <3
Odpovědět To se mi líbí0
mirkadusinka 16. 7. 2013 22:13
Ahoj,
je důležité, abys sama věděla co vlastně chceš. A když se nějak rozhodneš, tak si za svým rozhodnutím stála. XXKarolína má pravdu v tom, že se může za pár let objevit ten, do kterého se můžeš zamilovat. Ty ale říkáš, že jsi to měla vždycky tak, že jsi udržovala spíš přátelské vztahy... Pokud jsi si jistá, že hledáš tátu k dítěti a ne milence, tak ses v podstatě asi už rozhodla. Držím pěsti. :-)
Btw, líbí se mi, že někdo takto uvažuje. Není nutné čekat na "muže snů" (možná takový ani není <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
xxkarolina 30. 6. 2013 14:32
Ahoj ono se v tuto situaci asi docela dost blbě radí ,ale dokážeš si poté představit život s tím tvým partnerem už napořád ? Zkus si představit že by jsi tedy měla s přítelem dítě a za 4,5 let potkala může kterého opravdu budeš milovat. Jak se bude cítit to dítě ? Ono nemůže za ta to že si ho pořídily rodiče kteří k sobě nechovali stejně silné city. Zažije zmatek ,smutek a beznaděj z toho že nemůže udělat nic s tím aby spolu rodiče zůstaly. Přitom je to na jednu stranu logické že by jsi šla za mužem kterého by jsi opravdu z celého srdce milovala. A taky tě chápu že by jsi asi už chtěla dítě. Zvaž všechny pro a proti a přeji ti rozhodnutí kterého nikdy nebudeš litovat . Ať už se rozhodneš jakkoliv . :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu