Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Ze dne na den přestal v 10m v noci spát

Daniela 24. 11. 2016 21:16
Milé maminky, nemáte některá zkušenost s tím, že vaše mimčo úderem 10. měsíce přestalo v noci spát? Do hodiny se budí několikrát, fňuká, pokud nepřijdu, rozbrečí se. Nic třeba ani neche, nemá pořádně otevřené oči. Někdy chce zpět dudlík, někdy napít, ale noční jídlo už nemá. Trvá to už 14 dní a je to horší a horší. Spí s námi v ložnici ve své postýlce, ale bohužel už to kolikrát nejde a musím ho dát k sobě, abych se alespoň trošku vyspala. Budí se už v šest a to taky nikdy nedělal, vždy mezi sedmou a osmou. Je pravda, že chvilku před 10.m začal lézt a taky jsme mu dali novou matraci. Už jsme trošku zoufalí, snad to přejde? Děkuji
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Danielka 16. 12. 2016 14:38
@Puma16 No vidíte, já kojila jen 3m, takže tím to určitě není. Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat :-D Děkuji za odpověď.
Odpovědět To se mi líbí0
Puma16 14. 12. 2016 12:36
Ahoj, to je mi líto. Měla jsem to podobně. Dokud jsem kojila tak mi malá spala celou noc od narození. Pak jsem přestala cca v 9m a od té doby se začala budit a bohužel, budí se do teď aspoň jednou za noc a to ji jsou přes 3r :( tak počkejte třeba to přejde.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu