Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Zimní miminka 2013

Sice jsem na samém začátku těhulkování a doufám, že vše dobře dopadne a v zimě se nám narodí krásné a už dlouho vytoužené miminko, proto zakládám tuto diskuzi a čekám na další těhulky co budou rodit letos v zimě... clamp
Celkem 154 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky. Tak 5.11. se nám narodila Terezka vážila 3560 g a měřila 51 cm je dokonalá <3
Odpovědět To se mi líbí0
@lelinka85Musím s tebou souhlasit, protože Bepanthen na bradavky jsem také použila už v porodnici. Hroznový cukr jsem s sebou měla, ale naštěstí nemusela použít. Hlavní je zachránit bradavky dřív, než budou rozpraskané a k tomu mi Bepanthen fakt pomohl.
Odpovědět To se mi líbí0
No, děvčátka...utíká to...dneska přesně 2 týdny do porodu...miminko už se mi prej rve pěkně hlavičkou dolů a jsem otevřená na prst...no jsem zvědavá, kdy to přijde jak se daří Vám??
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, moje malá láska už je pár týdnů na světě, ale když jsem byla v očekávání jako vy, tak mi při balení tašky do porodnice pomohly právě nejvíc diskuse a zkušenosti ostatních maminek. Seznamů na to co si sbalit najdete spoustu, ale hodí se doplnit je o pár vychytávek, takže pokud vás to zajímá doporučuji přibalit: hroznový cukr, termální vodu ve spreji, overbal nebo hřejivý polštářek pod záda, pokud vám bolest bude vystřelovat do zad a ne do břicha, jednorázové kuchyňské utěrky na oddělení šestinedělí, pokud budete po nástřihu a pak jednoznačně Bepanthen mast na bradavky!!! Je super v tom že jí můžete použít na sále na popraskané rty a pak i pro miminko jako prevenci proti opruzeninám. Ale na ty bradavky to byl hotový zázrak, navíc se nemusí před kojením oplachovat. Tak co, už máte sbaleno? Držím palce, ať vám to dobře dopadne!
Odpovědět To se mi líbí0
@TerryMě ještě čeká 8 týdnů a taky se bojím před pár dny jsem měla poslíčky...asi 4x, ale rozehnala jsem je horkou vanou a od té doby mám klid...ale šíleně se už na toho prcka těším
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám před sebou ještě 7 týdnů, ale to už uteče jako voda trošku se začínám bát...přece jen už vím, do čeho jdu, tak možná proto
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky. My uz to cekame kazdym dnem. Jsem z toho nervozni a vystrasena,alr moc se tesim na tu nasi prdolku :)
Ted jsme byli na kontrole kvuli prutokum,ale vse v poradku a mala ma uz pres 2,5kg.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, tak jak se máte?? Pomalu a jistě se nám to blíží už se na tu naší lásku moc těšim
Odpovědět To se mi líbí0
já po něm taky koukala, ale odradila mě malinká korba a pak taky recenze některých maminek, které ho museli reklamovat a pak už ho nechtěli. Já měla u první Jumper GT a ten byl super. Byl velký a prostorný i na fusak. Teď ale nevím jaký budeme mít. Jinak už jsem vyprala pár věci co jsem měla na půdě a nic už nakupovat nebudu myslím, že toho bude až dost :) jen by už mohlo jít mimčo ven
Odpovědět To se mi líbí0
My máme koupený x-lander ted a měla jsem ho i na syna (2010) byla jsem s nim moc spokojená, proto jsme ho pořídili zase akorát mě ted asi trošku mrzí, že jsme nevzali ten růžový
Odpovědět To se mi líbí0
Je to docela nepříjemné, protože se mi často motá hlava a nejlíp je mi v posteli..Snad se to zlepší...Jinak abych taky přispěla ,,s troškou do mlýna", čekáme holčičku a bude se jmenovat Anička po mé babičce, na kluka jsme měli Honzíka. Ještě nic nenakupuju, zdá se mi to hrozně brzo, ale koukáme se po kočárku. Slyšela samou chválu na trojkombinace kočárku X-lander. Máte některá zkušenost? Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
Já hubla až do 20.týdne.. až teď jsem začala přibírat.. jsem 29+6 a nahoře mám 6kg.. tlak jsem měla taky dost nízký zezačátku.. chce to hodně pít..
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím všechny maminky,

mám dotaz. Máte některá zkušenost s velmi nízkým tlakem a zároveň s hubnutí v těhotenství? Jsem v 15+2, tlak mám kolem 85/60 a místo abych přibírala na váze, mám o 2 kila méňě, než před těhotenstvím. Bylo mi doporučeno, abych šla na neschopenku, ale já stále věřím, že se přiberu a tlak se zvedne...Děkuji za každou zkušenost. Lenka
Odpovědět To se mi líbí0
To já nakupuju...hlavně asi proto, že mám doma chlapečka a teď, když mi řekli, že čekáme holčičku, tak můžu koupit konečně něco růžovýho ale jinak těhotenství samo o sobě, mě baví teda míň rozestupuje se mi stydká spona, takže mě to neustále bolí...takže bych už klidně brala listopad
Odpovědět To se mi líbí0
My budeme mít Lauru i když mě se to moc nelíbí. Teď mám veselo s první holčičkou, které má spálovou angínu a přišli jsme na to až na dovolené na které jsme nestrávili ani 24h. Teď už jí je ale lépe, tak snad to tak i bude a nechytneme něco jen jak nastoupíme do školky. Holky když čekáte druhé dítko těšíte se tak jako u prvního? Snad to pochopíte tak jak to myslím. Já se totiž přistihla, že pořád kupuju něco té první a pro mimčo skoro nic až na pár kousků :(
Odpovědět To se mi líbí0
My budeme mít Valentýnku :) pro chlapečka jsme měli vybraného Šťepána :)
No už se nám to krátí.. jsem už 30.týden.. tak počítám ještě 6 týdnů.. dýl to aasi nevydržíme, ale uvidíme.. jak se máte těhulky?
Odpovědět To se mi líbí0
@beruninaOndráška
Odpovědět To se mi líbí0
@Terrypro chlapečka jsme měli taky každý svou variantu..Já Onráška a přítel Jiřího
Odpovědět To se mi líbí0
Manžel chce za každou cenu Terezku....já si vybírala pro chlapečka...chtěla jsem Ondráška no...tak uvidíme
Odpovědět To se mi líbí0
@Terrymame kazdy sve,takze se musime o jmeno jeste poprat ja chci Marketku a pritel Šarku..tak uvidime co zvolime
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme